Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan miért néznek rossz...

Sokan miért néznek rossz szemmel azokra a férfiakra és nőkre,akik nem néznek ki jól,de mégis jó külsejű nőknek,férfiaknak csapják a szelet?

Figyelt kérdés
Tehát van például egy 120 kilós,elhízott nő,akinek az arca egy malacéhoz hasonlít és kikezd egy Adonisz külsejű férfival.Ilyenkor szoktak lenni olyanok akik kinevetik a nőt,nem értik hogy gondolja hogy egy jó pasi össze fog vele jönni.Vagy amikor egy elhízott,vagy más okból nem jó megjelenésű férfi kezd ki egy csinos,manöken alkatú nővel.Sokan nem értik,mit akar egy olyan nőtől,úgy vannak vele csak az idejét pocsékolja,az a csinos nő úgyse fog vele összejönni.Azt mondják,kezdjen ki hozzá hasonló nővel.Miért ne csaphatná bármilyen nő, bármilyen férfinak a szelet?Vagy bármilyen férfi, bármilyen nőnek?Hol van az megírva hogy egy csúnya kinézetű férfi nem kezdhet ki csinos nővel?Vagy csúnya nő jó pasival? Miért kell leszólni ezeket az embereket?Mindenki annak udvarol akinek akar.

2020. júl. 18. 09:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én ha csúnya férfi lennék már csak azért is jó nőkkel kezdenék ki.Ha meg jó pasi lennék,akkor meg csúnya nőkkel kezdenék ki.Már csak azért se járnék azon az úton,mint a legtöbb ember.
2020. júl. 18. 09:27
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
"Miért kell leszólni ezeket az embereket?" - Mert unalmas az elete azoknak, akik masokkal foglalkoznak.
2020. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk az idős portásbácsik szoktak udvarolgatni a fiatal lányoknak, de ők belepirulnak, mosolyognak rajta, és természetesnek veszik, hogy csak sima bók, semmi más nem áll mögötte.

Mondjuk ha ezek a bácsikák olvasnák az internetet, meg a zaklatás, meetoo, meg hasonlók, lehet, nagyon csendben lennének.

Régen még ilyen divat volt.

De sok lánynak ezek nagyon jól esnek, és egyáltalán nem néznek rossz szemmel a portásokra.

2020. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavarnak, csak szimplán komikusnak tartom, ha valaki ritkán néz tükörbe. De nem csak a külsővel meg a társkereséssel vagyok így, az is ugyanígy szórakoztató, mikor egy gyenge képességű ember elhiszi, hogy egy erős helyen tud majd teljesíteni. Az emberek nagyon jól tudják vesztegetni az idejüket a nulla önismeretükkel
2020. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen brazil szappanopera-klise. Az elet nem ilyen. Szamos pelda es szamos ok van ra, hogy egy hatranyosabb kulseju embernek dekorativabb parja legyen. Senki sem nezi le az elobbit, a mai tarsadalomba ez boven belefer. A csunya-szep kontraszt ugyanugy elmosodik, mint a szegeny-gazdag, idos-fiatal stb, marmint a meglevo kapcsolatokban, de ezek a kapcsolatok is valahol elkezdodtek.
2020. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Portas sztorim nekem is van.

Probalt kedveskedni en meg kinbol vissza, de amiert tartottam a 3 lepest elkezdett begözölni a kedvessegbök sertegetesek es megalazasok lettek, szabalyosan meg kellett aztan védeni magam.

Mashol is ha egyaltalan szoba àllok olyan portassal ahova jàrok onnanstol mindig leszolit beszelgetni mintha ismerne, es kintarsalgasokat "kell"folytatnom vele miközben haladnék befelé vagy kifelé.

Azota megfogadtam hogy abszolut hideg hüvös kimerten kell köszönnöm vagy segitseget kérnem portasoktol mert ranszallnak mint legyek a sz.rra.

Nem, attol hogy visszamosolyog egy nö az nem azt jelenti hogy boknak venne bàrmit hanem probàl NEM sértö modon kikàszàlodnia szitubol.kedvesen rövidre zàrni. Irto irritalo ezzel küzködni ahelyett hogy eldugulna es békén hagyna.



A kérdésre:

Nezd forditva. Odamegy hozzad egy fogatlan büdös banya es dobalja magàt neked. Megfordulna benned barmi olyan, hogy adsz egy esélyt?

Szoval aki hozzad kepest egy minimum lécet nem üt meg?

Hasonlo hasonlot kered legalabb legyen foga a masiknak, ez minimum elváràsa azoknak akik ismerik a fogkefét. Most szelsösègesen irtam csak hogy az àrnyalatokat 5 pontos srac 10 es nö/megértsd.

2020. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#3 de ha egy velük egyidős előnytelen külsejű srác udvarolgatna nekik,azt már lehet hogy nem néznék jó szemmel.Az idős portás bácsi udvarlását jópofának tartják,mert feltételezik,a portás bácsi is tudja hogy nem lesz semmi,meg nem is azért bókol hogy legyen valami.A velük egyidős srác viszont lehet hogy dugni akarna és az már nem biztos hogy tetszene nekik.
2020. júl. 18. 09:52
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj engem pont nem érdekel ki kinek udvarol. Én is annak aki tetszik nekem, az hogy mások szerint a célpont csúnya vagy bombanő az megint pont nem érdekel.
2020. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#6 én nem szólnám le a fogatlan bányát és nem nevetném ki hogy ez mit akar tőlem ezzel a külsővel?Mindenki azzal kezd ki akivel akar,ha nem is jön be nekünk az illető,akkor is úgy kell elutasítani hogy ne bántsuk meg.Én egyébként megmondanám a banya szemébe hogy meg kéne csináltatnia a fogait,mert úgy nagyobb eséllyel találná párt.Nem bunkón,hanem normálisan hogy ne sértődjön meg.
2020. júl. 18. 10:04
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 engem zavar amikor azt mondják nekem hogy mit akarsz attól a nőtől?Vagy amikor azt mondják miért nem jössz össze azzal a nővel?Hagy döntsem már el én,hogy kivel akarok összejönni és kivel nem.
2020. júl. 18. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!