Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak tapasztalatszerű...

Férfiak tapasztalatszerű véleménye szerint! ez a Tinder mennyire eredményes alkalmazás a társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Barátaim azt mondják, írtak nekik hölgyek, de Pestiek inkább, azoknak nem írtak vissza. Fejér megye, Dunaújváros környékére értendően is felvetülő kérdés. Meg hát ezek az egy éjszakás kalandok szerintem humbukk információk.


Üdv: 29/F



2020. júl. 22. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
70%

Huspiac.


Ha ronda vagy, akkor eselytelen, mert ahogy te is, ugy masok is a latott kepek alapjan fognak donteni.


Ha jokepu es/vagy sportos vagy, akkor meg egy aranybanya lehet, ha kalandot keresel.

2020. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem tökéletes, gyakorlatilag egy katalógus.

De a külsőségek relevánsabban, mint egy hagyományos ismerkedés során, ezt el kell fogadni.

2020. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
72%

Onnan ismertem meg a menyasszonyom

28F

2020. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
75%

komolya kapcsolatra mára teljesen használhatatlan

kalandot keresni tökéletes

aztán még ott vannak a ghosting profilok és a fake profilok garmadája.

egyszóval 1000/1 az esélye normális komolya kapcsolatot keresni.

a badoo-val ugyanez a helyzet.

2020. júl. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
77%

Sok nőt ismertem meg Tinderen, lett onnan egy barátnőm is. Akikkel párba álltam, azok kimondottan értelmesek és érdekesek voltak mind, 10 -re talán csak egy jutott, aki kimondottan szexpartnert keresett, a többiek vagy társkeresési célzattal voltak fent, vagy csak kötetlenül beszélgetni akartak, nyilván némi esélyt adva párkapcsolatok létrejöttének is.


Ezzel együtt mégis azt mondom, hogy a Tinder számomra a társkeresés legalja. Az a szabály, hogy csak akkor lehet írni valakinek, ha azzal kölcsönösen lájkoltuk egymást, kasztrálta a férfiakat. A nőkről köztudott, hogy nem annyira a külső alapján döntenek, mint a férfiaknak. A Tinderen arra kényszeríti őket, hogy szembefordulva a természetükkel, férfiak módjára válogassák ki, melyik a szép, melyik a csúnya. Miután a Ryan Gosling kinezetű férfiak egy épkézláb mondatot nem tudnak kinyögni, csak egy "szia merre laksz? talizunk?" sorra futja nekik, a nők elkönyvelik, hogy minden férfi primitív baszógép, és törlik magukat. Amelyik férfi pedig egy mondattal leterítené a nőt, eltűnik a süllyesztőben, mert nem 190 centi, csak 180, vagy mert nem tengeren vízisíelős fotó van kint róla.


Komoly ismerkedésre alkalmasabbak a klasszikus elven működő netes társkeresők, pl. a Randivonal.

2020. júl. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim válasza:
61%

Én pár napja vagyok fent. Nem vagyok egy álompasi, inkább átlagosnak mondanam magam. A négy nap alatt volt 4 matchem, es van 8 lajkom. Ez keves vagy sem, nem tudom.

Mindenesetre szerintem van esely ertelmes lanyra bukkanni (sokan sajna csak az egojuk miatt Tindereznek), de ne ugy allj hozza, hogy par nap mulva mar randizol.

Es igen, sajna nagy hatrany, hogy kep alapjan itelnek meg (ezert is irj par infot magadrol: hobbi, haziallat, munka stb).

2020. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
76%

#6-os, az hogy mindenkit jobbra huzo lanyokkal matchelsz, akiknek ez csak ego simogatas nem jelenti azt, hogy azok akarnak is valamit.


Nekem is volt rengeteg matchem ronda ferfi letemre, de akarmilyen kreativ nyito szoveggel inditottam, legtobbszor nem kaptam valaszt vagy normalis beszelgetesre teljesen alkalmatlan volt a masik fel.


Mivel meg uj neked az egesz, ezert szerintem korai komoly velemenyt alkotni rola. Majd idovel rajossz ugy is, hogy egy hulladek approl beszelunk.

2020. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
57%
#7: Lehet, hogy mégis valami baj van azokkal a kreatív szövegekkel, mert nekem szinte kivétel nélkül minden match -em felelt, és hosszú beszélgetésekbe keveredtünk. Talán húsz esetből egy olyan volt, aki nem reagált semmit. Rá kell érezni, kinek mi az intellektuális G pontja, ha azt ingerled, biztos nem marad el a hatás. 5-ös voltam.
2020. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim válasza:
59%

#7: igen, én is voltam így sajnos jópárszor.. elkezdődött a beszélgetés, érdeklődött irántam, aztán egyik pillanatról a másikra letörölt.


Kérdező: szerintem adj egy esélyt a Tindernek, igazából semmit nem vesztesz, de ne erre alapozz, próbálj mellette személyesen is ismerkedni. És igen, nem olyan app hogy két nap múlva már randi lesz (kivéve ha kigyúrt bmw-s vagy). Lehet sok időbe telik, de azért találhatsz ott értelmes lányt.

2020. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok, semmi értelme nincs. Alig van pár match.


Bár, egy kicsit meglepődtem, mert az a kb másfél tucatnyi match, néha nagyon jó csajokat hozott fel.

Szóval annyira nem vagyok ronda, viszont normálisan beszélgetni eddig csak egy lánnyal sikerült, az is először ghostingolt, aztán unmatchelt. Hurrá.


Úgyhogy vettem egy motort, dolgozom azon is, meg a tanyán is, próbálom elfoglalni magam. Ezt a mai világban nem szabad megemlíteni, de a randiztatásnak is van ára, egy All you can eat "menü" is legalább fejenként 1500 Ft, italról nem is beszélve. Az kb. 4000Ft Abból most egyelőre vettem gyújtótrafót, később lehet, hogy ennyi pénzből meghívom a kiszemeltemet. Ki tudja.


20F


20F

2020. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!