Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan,hogy az ember...

Van olyan,hogy az ember magányos,de mégis az a legkisebb gondja?

Figyelt kérdés
Úgy értem annyi gondja van,hogy nem is érzékeli hogy magányos,nem is foglalkoztatja,mert csak az érdekli hogy munkát találjon,vagy meggyógyuljon,tehát nem a magánnyal foglalkozik.Van olyan hogy a sok más probléma feledteti a magányt?

#Akinek sok a gondja,nem érzékeli a magányt #Ha sok a gondunk,még jobban érezzük a magányt
2020. júl. 23. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen időszakok az ember életében mikor szingli és még nincs családja. A munka sok mindenre jó, és nem mindig pénzért teszi az embert. Különösen akkor ha szingliként 2-3 állása is van egyszerre... Terápiának kiválló-és még nemesít is-szóval csak előnye van..
2020. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van, ha reggeltől estig dolgozol, este pedíg már nincs erőd semmire. De az nem mehet sokáig mert kibuksz.

A másik pedíg, ha szereted/tiszteled magad és fejleszteni akarod más emberré (pl ha egy gizda fiút elhagynak, bánatában kigyúrja magát aztán már nem is érdekli az a nő, mondjuk az azért is lehet mert ha a nő újra szeretne veke kapcsolatot az már nem kihívás).

Ugyanígy egy betegségből való harc is segíthet mondjuk, de inkább ne legyen semmi baja senkinek. :))))

Ha észreveszed mindegyik példában gyökeres életmódváltás figyelhető, ami nekem sokat segített.

Nos én a szándékos magányfeledtetésről beszéltem, sajnálom ha nem pontosan a kérdésre válaszoltam.

2020. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 nekem sok lett a gondom,családi egészségügyi problémák,lakhatási problémák.Most nem érek rá a magánnyal foglalkozni.Sok más gondom van.
2020. júl. 23. 11:49
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 én nem szándékosan feledtetem a magányom, egyszerűen vannak most ennél nagyobb gondjaim.És a másik három gondom feledteti az elsőt.
2020. júl. 23. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy van gond,vagy nincs.
2020. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nem nagyon fáj a magány, mivel sokkal égetőbb gondjaim is vannak. Egészségügyi gondok, anyagi gondok, munkanélküliség, stb.
2020. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!