Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha idegenekkel akarok beszélge...

Ha idegenekkel akarok beszélgetni az interneten, az tényleg nem megoldás arra, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

A minap láttam ezt a mémet és nagyon magamra ismertem.


[link]


Azt írja “Azt hiszi az interneten való idegenekkel beszélgetés megoldás lesz a szorongására”.

Végülis 4 ève màr egyáltalán nincsenek barátaim, csak internetes levelezőtársakon keresztül tartom a kapcsolatot a külvilággal.

Ez persze nem jó így, de túl életképtelen vagyok ahhoz, hogy valódi kapcsolatot alakitsak ki



2020. júl. 27. 03:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ezek a levelezőtársak viszont egy idő után itthagynak ami újabb csalódásként ér és ismét elkap a depresszió.

Szóval mindenféle kapcsolatteremtési próbálkozás kudarcba fullad

2020. júl. 27. 03:33
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkor vagy ideje kimenni a szabadba, és ott ismerkedni, vagy megszokni az ilyen életmódot. Én pl kifejezetten szeretem, mivel eléggé antiszociális vagyok.
2020. júl. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
A semmitől még mindig jobb.
2020. júl. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ferenc?
2020. júl. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Nekem tarskerin ilyen.par napig jokat csetelünk aztan kifullad minden. Ilyenkor unom meg hogy en teszek mindig többet bele, különben a masiknak doszt mindegy hogy irkalunk e vagy nem. Leléptem avagy nem ugy is csak egy idegen vagyok nem veszit semmit.


En is azt keresem hogy mivel tudok erseklödest fenntartani

2020. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom
2020. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Én nyelvtanuló és társkereső appokon szoktam beszélgetni emberekkel, de 90%-ban ugyanarra jutok, hogy ez szórakozásra jó, el lehet cseverészni egy-két emberrel és egy kellemes időtöltésnek megfelel, de nem szabad komolyan venni. Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyenekből nem lesz semmi. Már az is nagy szó, ha valakivel egy alkalomnál többet beszélgetsz és nem unja meg, nem felejt el és mondjuk még egyszer ír neked. Viszont előbb-utóbb abbamarad, hiányzik a személyes kontaktus (és nem mindig oldható meg a találkozás, de a többség eleve nem is akar találkozni) és igazából semmi közötök sincsen egymáshoz. Nekem nem igazán jön be ez a fajta barátkozás, ismerkedés, mert teljesen személytelen, idegen, rideg... nem sok értelme van, max. tényleg unaloműzésre jó.
2020. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha gondolod, írj. :)
2020. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj! Hasonló érzéseim vannak :D
2020. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7: teljesen egyetértek
2021. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!