Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megéri előfizetni a Tinder...

Megéri előfizetni a Tinder Goldra? Csak mert ha például én jelölök valakit, akinek ez nincsen, az nem fog tudni engem megnézni és egy szép nő valószínűleg nem is fog előfizetni.

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer fizettem elő rá egy hónapra, mert féláron volt és volt nagyságrendileg 300-500 ember (bár erről csak annyit tudtam, hogy 99+), aki jobbra húzott, de nekem közben nem adta ki őket vagy egy részüket balra húztam már. Ismerkedés terén nem volt szerencsém, de elméletileg volt értelme a Goldnak, mert át tudtam nézni több száz embert, aki fixen jobbra húzott már, illetve kaptam egy kiemelést, amitől szintén jobbra húzott 10-20 ember.

Ugye a rendszer előfizetés nélkül nem mondja meg, hogy hányan húztak jobbra, és csak annyit jelez, hogy 99+ ember. Ha ezt a számot nem érted el, akkor szerintem értelmetlen előfizetni rá, főleg akció nélkül.


"egy szép nő valószínűleg nem is fog előfizetni."


A nővérem szerintem tök jó nőnek számít mégis többször előfizetett már a Goldra, mert egyszerűen nem sikeres párkeresés terén és csomószor felajánlotta neki a rendszer az 50%-os akciót (lehet nőknek sűrűbben felajánlja, nekem életemben 2x tette meg). Hiába néz ki jól valaki, azért egy normális párkapcsolathoz sokkal több kell, mint hogy szépek legyenek mindketten.

2020. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki normális az, előfizetés nélkül is talál párt, legfeljebb kicsit lassabban
2020. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!