Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Le lehet élni egy életet...

Le lehet élni egy életet úgy,hogy mindent egyedül csinálunk?

Figyelt kérdés
Én például egyedül járok bevásárolni,egyedül főzök,egyedül nézek tévét,egyedül megyek kirándulni,egyedül megyek nyaralni, moziba is egyedül mentem mindig,amikor még jártam.Tehát mindent egyedül csinálok,nincs olyan,hogy ketten,vagy többen csinálunk valamit.Még a szexuális életemet is egyedül élem.Mehet ez így örökké?

2020. aug. 1. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%
Mehet,ha neked jó.
2020. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A kamionosok mindennapjait írtad le. Szóval ebből kifolyólag egyértelmű, hogy lehet.
2020. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát nincs olyan,hogy elmegyek barátaimmal,vagy barátnőmmel valahová,hiszen nekem nincsenek ilyenek, egyedül csinálok mindent.Nyaralni idén is el akarok menni,bár sok értelmét nem látom.Pihenni itthon is tudok és legalább nem megy a pénz.
2020. aug. 1. 10:32
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan alapszint, vegetàlàs csak az eletben.

Le lehet igy élni ahogy àllatok leelik az eletüket egy akvariumban, vagy egy lakàsban 4 fal közt is. Az ember is letudja élni egy barlangban is.


En agyaltam egyszer a barataimon. Mivel velük ha (a környezetet lebutitva)mondjuk egy betonkockàban is àllunk csak, màr böven izgalmas is a dolog, hamarabb telne az idö, ötletelnénk stb, nem ugy mintha nekem kellene ott teljes egyedül àllni.azaz baratokkal a bazi nagy semmi is màr rögtön teljen màs, nemhogy akkor egy nyaralàs kirandulas stb.

2020. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
lehet. Életem felét így életem le. Másik felét is így fogom..
2020. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ritkán jártam el szórakozni,de ha el is mentem,egyedül mentem.Senki nem jött oda megkérdezni,hogy miért egyedül mentem,föl se tűnt senkinek.Mindenki a saját baráti társaságával volt elfoglalva,nem idegenekkel.
2020. aug. 1. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta - három éve elhagyott a barátnőm - egyedul vagyok, mindent egyedul csinálok. Mindenhová egyedul megyek. De azért azt látom, akik párban vannak, vagy többen vannak, azok sem mind boldogok, vagy élvezik egymás társaságát.Nagyon sok a megszokás miatt, vagy muszájból egyutt levők aránya.

Nem irigylem őket.

Inkább minőségi időtöltésre lenne jó valaki,de ez nagyon ritka.

2020. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Én is szinte mindent egyedül csinálok, és egyedül megyek mindenhová.

Ha nekem is lenne párom, akkor ez valószínűleg változna, de amíg nincs, addig marad minden így.

Baráti társaságaim már nekem sincsenek, netes beszélgetőtársaim vannak, de velük se nagyon találkozom, vagy csak nagyon ritkán.

Le lehet élni így egy életet végülis, de csak találsz te is majd valamikor egy barátnőt magadnak, én is ebben bízom. /46F/

2020. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem lehet szerintem. Ételkészítés /alapanyag/, áramtermelés is egyedül megy nálad?
2020. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hazugság
2020. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!