Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan érzésetek néha...

Van olyan érzésetek néha mintha egyedül lennétek elfog az a rossz érzés az a semmiség mintha egyedül lennétek és senkitek sincs és kérdezitek magatoktól hogy mire vagy minek az életed mit kéne csinálnod ?

Figyelt kérdés

mivel tudtátok ezt elnyomni ?

mikor már sok minden rossz összejön és nem tudod miben van tehetséged és csak is rossz jön össze egyszerűen senkinek érzed magad olyan érzés..



2020. aug. 2. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nincs:D Nincs időm ilyen érzésekre:) Nem lehet, hogy túl sok időd van magadra, és azért gondolsz ekkora hülyeségekre?:)
2020. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gyakran.. az lehet a megoldás amit az első írt, “ne legyen időd” rá hogy ilyesmikre gondolj.
2020. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbbünkel előfordul, főleg esténként mivel ilyenkor szoktunk gondolkodni ( már aki nem olyan fáradt h beleeseik az ágyba és már sehol sincs ) de reggelre általában el szokott múlni. Mikor többször éreztem így magam megpróbáltam családommal és ( ez hülyén fog hangzani ) a kutyámmal beszélni. Nagyon nagy áldás ha az ember fel tud hívni vagy találkozni tud ilyenkor valakivel a családból. A háziállat pedig enyhíti a magányt :)
2020. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen van 😔

22F

2020. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De mivel dolgozom és már nincs annyi időm így már nem kattogok mindig ezen,helyette alszom vagy ki használom az időt.
2020. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ràm hétvégente tör ez, amikor ràérek.

Olyan erdekes hogy hiaba tarskeresözöm programokra valahogy senkinek nincs igénye csak a szex szex, különben maximalisan elég neki az online csevegés csak szex lehetösege miatt mozdulnak csak meg.


Ha meg azt irnàm en szabadidöpartnert keresek vagy barati kapcaolatot azt is fèlreértenék.

2020. aug. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*vagy milyen lenne màr hogy vki azert jön el velem programokba hogy cserèbe szexszel "kifizessem"


Gözöm sincs hogyan keressek tarsat akivel baratkozunk aztan talan még szerelem is lesz belölw

2020. aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag folyamatosan.

Igazából azokra a célokra gondolok ilyenkor amiket meg szeretnék valósítani, amikért dolgozom.

Reálisan nézve ezek egyre inkább vágyálom kategóriába kerülnek célok helyett. De erről valahogy próbálok nem tudomást venni.

(Őszintén szólva nem tudom, hogyan megy ez ilyen "jól", ha reálisan úgy kezelném, hogy ezek már nem célok, akkor nem lenne miért élnem, de mégis itt vagyok.)

2020. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!