Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám leplezni a lány...

Hogyan tudnám leplezni a lány előtt,akivel randizni fogok,hogy buta vagyok?Hogy csináljam,hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Randizni fogok egy lánnyal.Mivel eddig csak leveleztünk,de nem találkoztunk,ő nem tudja hogy én egy eléggé ostoba fiú vagyok.El tudnám valahogy titkolni a randin,hogy buta vagyok,vagy ez úgyis ki fog derülni számára?Abban az esetben nem lesz második randi.

2020. aug. 7. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miben érzed magad butának?
2020. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszelj sokat, inkabb csak hallgasd a lanyt.


"hallgatni arany!"

2020. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki buta az nem igy ir :D
2020. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Semmilyen témában nem vagyok jártas,nem olvasok könyveket,nem vagyok szórakoztató,nem vagyok vicces,nem igazán tudok hozzászólni dolgokhoz.Nem tudok sokat beszélni egy adott témáról.
2020. aug. 7. 22:11
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ha ez neki nem lesz elég, akkor úgyis véget ér hamar a kapcsolat. Az ilyesmit nem lehet titkolni.

2020. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#2 hát pont ez lesz a probléma hogy csak ő fog beszélni.Szerintem csalódást fogok neki okozni.Azt gondolja rólam,hogy értelmes,normális srác vagyok.Hát igen,az internet csalóka.
2020. aug. 7. 22:15
 7/23 A kérdező kommentje:
#5 pedig jó lenne ha lenne egy második, harmadik randi is.Azért majd próbálok értelmesnek látszani.
2020. aug. 7. 22:17
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Maradjatok internetes párkapcsolatban. Manapság már felesleges 3 dimenzióban találkozni.
2020. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az írásod alapján ezerszer értelmesebbnek tűnsz, mint sok ember, aki még csak írni és fogalmazni se tudott megtanulni. Szerintem nincs miért aggódnod, vegyél magadra egy kis bátorságot és hajrá, sok sikert a randihoz 🙂
2020. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm,de azért a bátorság mellé egy kis észre is szükségem lenne.De a randi előtt azért megborotválkozok meg normálisan felöltözök,ne legyen az hogy nemcsak hülye,de ápolatlan is vagyok:)
2020. aug. 7. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!