Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért esik nehezemre kapcsolat...

Miért esik nehezemre kapcsolatot tartani emberekkel?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok, senkit sem érdeklek és az életem minden területén sikertelennek számítok. Gondolom mindez befolyásolja azt, hogy miért nincsenek barátaim.


Érdemes ezen rágódnom, vagy fogadjam el, hogy senki sem vesz emberszámba?


2020. aug. 7. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok. Úgy gondolom, hogy a dologhoz való más megközelítést kellene megpróbálnunk, és nem elkönyvelni magunkat "sikertelennek". "Én" így látom a dolog, de lehet, hogy egy kívülálló tök mást lát bennünk.
2020. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mostanaban en is ilyesmin megyek keresztül ,es azt vettem eszre hogy nem mindenkivel lehet tartani a kapcsolatot,vannak olyanok akikkel nehez temat talalni, semmit mondo valaszokat adnak, nem keresnek, nem hoznak fel temat hanem toled varjak el hogy fenntartsd a beszelgetest etc etc. Lehet hogy eddig nem találtál olyanokat akikkel igazan el lennel. Szerintem nem kellene ebbe beletorodnod, de ragodnod sem kellene rajta. A magany egy borzaszto erzes de egy csomofelekeppen el tudod magad foglalni ,ugy hogy ne legyen nyomaszto. 18/l
2020. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem azért vagy sikertelen, mert annak tartod magad

Valamiben biztos hogy jó vagy, olyan dolgot keress amit szeretsz csinálni

Egyébként az emberek nem mindig azt nézik mennyire vagy sikeres

Még nem találtad meg azokat az embereket akik hozzád illenek, de előbb vagy utóbb az is meglesz

Amúgy siker helyett, ha tudsz legyél pozitív

A pozitív embereket a legtöbb ember szereti:)

2020. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Szwrintem nem benned van a hiba, a mostani tàrsadalmi berendezkedés nagyon megnehezíti az ember dolgát, ha kapcsolatot akar tartani.
2020. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kimásban lenne a hiba ha.nem benned? :D ha te barája akarsz lenni a társadalom tagjainak, akkor elfogadtad a társadalom tagjait és neked kell megfelelned az ő elvárásaiknak. Ha nem felelsz meg akkor egyedul maradsz.
2020. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!