Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerinted melyik a rosszabb?

Szerinted melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés
Ha valaki

2020. aug. 8. 09:40
A kérdező szavazást indított:
elválik.
nem megy férjhez.
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elválik, mert azt megéri ő, a másik fél, és ha van, a gyerek is, nem beszélve a családjaik többi részéről is.
2020. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mindkettő az élet része. Ezektől még lehet szép az élet. Az fontosabb, hogy hogyan sikerül a válás és hogyan a nem házas élet.


Amúgy egy filozófus mondta, hogy házasodj meg meg fogod bánni, ne házasodj meg azt is meg fogod bánni :D

2020. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, hogy ferjnel vagyok. Nagyon szeretem a ferjem, o is engem, ezert csapdaba estem. Soha tobbe nem lehetek szabad ember es tiz ev utan rajottem, hogy en igy nem akarom vegezni.
2020. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 hogy szeretnél élni? mire vágysz?
2020. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Lehet, hogy a fiatalsagra csak.

Egyedul egy kis lakasban azt csinalni, ami csak eszembejut, de a szomszedokat nem zavarja.

Randizni. Szerelmesnek lenni. Csalodni. Baratnoimmel a foldon ulve beszelgetni hajnalig.

Munkaba menni ugy, hogy nem visznek auton el, hanem a hideg buszmegalloban varok.

Tudom, mindig az kell, ami nincs, tudom.

2020. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 köszi a választ. hát, valamilyen irányban mindenképp kockázatot kell vállalni. meg igen, két úton nem lehet egyszerre járni. Végül is pont ez adja talán az élet intenzitását, hogy folyamatosan el is veszik sok életlehetőség, ami nem lesz soha, sehogy.
2020. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert bár házas vagyok, még soha nem mentem férjhez.
2020. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő csodálatos élmény is lehet, de mindkettő megrázó élmény is lehet. Helyzetfüggő, mi a vállás oka, miért nem megy férjhez. Ha meddő a nő, vagy nem akar gyereket,.nagy eséllyel nem megy férjhez. Ha elvált, mert egy szadista állat a férje, akkor a vállás egy sikertörténet.
2020. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!