Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 évesen egyedül. Magányosan....

Gábor117 kérdése:

40 évesen egyedül. Magányosan.mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 22:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Barátokat, társaságot, hobbikat keresni, tanulni, elfoglalni magad.
2020. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%
Bármit.😁
2020. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
29%
Tündér!!! Tinder ;)
2020. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
63%
Mióta vagy egyedül?
2020. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
25%
40 évet leéltél úgy, hogy finog nincs mit kezdj magaddal. Akkor tőlünk milyen tanácsot vársz amit meg is fogadsz?
2020. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem biztos hogy egészen eddig egyedül volt.Nem véletlen lett megkérdezve hogy mióta van egyedül.
2020. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
23%

Nekem ő segített. Kölcsön adhatom.


[link]

2020. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
kezdjük azzal,h leírod részletesebben a problémád. pld sokak nagyon jól éruk magukat egyedül....
2020. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kérdezőhöz hasonló helyzetben vagyok. Régebben több barátom volt, de ritkán találkozunk, mert mindenki szétszéledt az országban, világban.

Ettől még van sok hobbim, amit szeretek egyedül csinálni, de ez nem oldja meg a problémát, hogy az embernek barátokra van szüksége.

Járok néha pl. klubokba az érdeklődésemnek megfelelően, de ott is mindenki elvan már a családjával vagy pedig más okok miatt nem találkozunk túl gyakran. Akkor persze beszélgetünk, együtt iszunk valamit, de ez jó ha heti egyszer megvan, akkor is rövid időre.


Szóval még az se kizárt, hogy pl. könyveket írok, világmegváltó dolgokat eszelek ki, megtanulok sok nyelvet, de mégis hiányzik valami.

2020. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
En meg nem vagyok 40,de klubokhoz csatlakoztam emiatt. Fb on találtam termeszetjarok klubja és havonta járunk túrázni, ez fix de akikkel jóban lettem többször is találkozunk. Nekem ez sokat segített. Illetve van egy rendezvényeket szervező cég a haver ágy. Jó kis programokat csinálnak. Ott is lehet ismerkedni. Pl. Kirándulás, borkostolas, vácsika stb.
2020. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!