Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van Budapesten olyan...

Miért van Budapesten olyan sok szingli? Nem menő a társ, a család, a gyermekvállalás?

Figyelt kérdés

Lesújtó adatokat olvashattok. A szinglik többsége Budapesten él: minden negyedik húsz és harminckilenc év közötti fővárosi szinglinek számít. Miért kell ilyen önzőnek lenni? És akkor miért sírnak rínak, hogy milyen drága az albérlet? Miért nem menő már családosnak, hitvesnek, anyának, apának lenni? Budapest a romlott alma ami megrohassza a többit?


[link]



2020. aug. 11. 18:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

Nehéz megtalálni az igazit. Sok ember idióta.


25/f

2020. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát én családcentrikus vagyok alapvetően, de ez így elég erős kijelentés volt. Budapesten él a legtöbb fiatal, azért huszonévesen sokan még nem akarnak megállapodni, illetve sok ember nem direkt szingli, hanem ahogy írja az 1-es is, nehéz párt találni.

Emellett ezer másik oka lehet, ettől nem rohad meg semmi, mert szerencsére sokan vannak, akik viszont alapítanak családot és sikerül révbe érniük.

2020. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
Mert itt általában elég értelmesek az emberek ahhoz, hogy ne pofázzanak bele egymás dolgába.
2020. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Te vagy az Edda?
2020. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok Edda. Egy normális, család és hazacentrikus ember vagyok.
2020. aug. 11. 18:49
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Akkor foglalkozz a saját családoddal!
2020. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nekem van :) Nem vagyok sem impotens, sem önző, sem nemzetellenes. Ráadásul mivel tanultam, van pénzem a családomra. Ehhez nem füllik a pestiek foga!
2020. aug. 11. 18:54
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Senkit nem érdekelsz.
2020. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem olyan könnyű párt találni mindenkinek.
2020. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%
Minél több inger éri az embert, annál több mindenre figyel és az emberek zöme nem értékeli (racionálisan) sem az ingereket, sem a tapasztalatokat. Nem tudatosítja magában, hogy mi a valóban lényeges és mi a felejtős. Ugrik arra is, ami teljesen lényegtelen. Nőknél ez sokszor a külsőségességben mutatkozik meg. A felszínes kapcsolatban az emberek nem nyílnak meg kellőképpen ahhoz, hogy a személyiségüket meg lehessen ismerni ill. nem fordítanak kellő energiát arra, hogy megismerjék a partner valódi énjét.
2020. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!