Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokszor nem megy az elalvás,...

Sokszor nem megy az elalvás, ismertek valami jó módszert? Ti ilyenkor mit csinálnátok? (Altatót nem veszek be.)

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Én sok helyen olvastam, hogy levendulapárnát kell a párna alá helyezni, illóalajat csepegtetni rá, de én még nem próbáltam. Őszintén, én is ezzel küzdök, sőt anyukám is(én még csak tinédzser vagyok). Van, hogy lefekvés után akár 3-4 órákat is forgolódom, van, hogy olyan heti 1×-2× el tudok hamar aludni. Nekem valamilyen gyógynövényes alvássegítő pirula sem segített(nem altató), sőt egyszer egy frontint is lenyeltem, de semmi(tudom, az én szervezetemnek ez nem tesz jót, csak egyszer próbáltam). Anyukám még xanaxal sem tud aludni, ez így öröklődött. Hallgass, nézz asmr-t. Persze, ha ez segít neked. Youtubeon ezerféle videót találsz erről. Először furcsa lehet, de nekem bevállt. Sajnos persze csak délben álmosított el, oszt délutánig aluttam tőle. Lefekvés előtt macerás lehet, hogy nem aludhatsz el a telefonodon.

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, de remélem találsz valami relaxálást az asmr világában.

2020. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Akkor hát forgolódj-hánykolódj kedvedre. Ha meguntad, ajánlok fél tabletta Imovane-t.
2020. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Én is így vagyok. Van egy csomó "tuti tipp", amik aztán mégsem annyira tutik.

Vannak ezek a nyugtató teák. Na, ezektől álmos nem lettem, viszont többet kellett mennem csövelni, ami miatt még nehezebben aludtam el.

Vannak a nyugtató zenék. Hát, a tipikusan nyugtatónak mondottak nem váltak be, de néha nekem segítettek a nagyzenekari dolgok. Pl. filmzenék. Viszont ez is csak néha jött be.

Ami nekem a legtöbbször működött, hogy írtam. Néha akármiről, néha konkrét dologról, amiről épp kellett valamivel kapcsolatban. Lepörgette az agyam és utána nem járt annyira.

2020. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Az exnőm is szenvedett attól, hogy sosem tudott elaludni rendesen, de rájöttünk, hogy van két sorozat, amikből 10-15 perc mindig elaltatta. Egyik ilyen a Szomszédok, mások az Alfa holdbázis. Próbáld meg. Mindkettő fent van YouTube -on.
2020. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!