Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek létezik „virtuális...

Szerintetek létezik „virtuális” lelki- társ?

Figyelt kérdés

Azért igy tettem fel a kérdést, mert ezen az oldalon csak kérdésekkel lehet feltenni.


Választ a kérdésre nem várok, arra vagyok kiváncsi, hogy benned az alábbi leirás mit hoz felszinre?


A kérdésemhez az ötletet egy internetes cikk inspirálta ..


Vajon hány ember vágyakozhat arra, hogy megtalálja azt a barátot-lelket- társat akivel az érzelmeiről tud beszélgetni, aki inspirálja, akivel egy hullámhosszon van, egymás gondolatait kitalálják, rengeteg ember vesz körbe, de mégsem tudod senkivel sem megosztani amit szeretnél…


Talán olyan társsal élsz együtt akivel nem tudsz osztozni a mélyebb gondolatatidon, felszínes kapcsolatban élsz, nem fejlődsz…


Lehet, hogy lehetetlen küldetésre vállalkoztam, fogalmam sincs a „vonzás” kiket küld az utamba, de kiváncsian várom…


Te mit szólnál ahhoz, ha lenne egy „virtuális” lelki-társad akinek elmondhatsz őszintén dolgokat, akitől kérdezhetsz, akivel fejlődhetsz-tanulhatsz?…


kapcsolat:privát


age:40felett/N



2020. aug. 16. 08:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt.

Merföld hosszu leveleket küldözgettünk egymasnak. A tavolsag miatt szoba se jött esetleges kapcsolat belöle.


Azokban az idökben nagyon kalandos eletem volt, es a sok izgalom miatt stresszes is (rendörsegi balhek is befigyeltek, 3 napos bulik, miközben szakdolgozatot irtam megint 72 oràs fenntlétekkel, mert diplomàztam is(!) Miközben joforman leakartak ültetni..szerelmi csaladi viszàlyok a tetjébe, kb egyszerre minden stb)persze ezekröl NEM beszeltem neki, de atfogalmazva mas szavakkal mas sztorikkal az összes minden erzelmeket kavalkadokat bennem, meg tudtam vele es csakis vele osztani, mert totalisan EGY hullamon voltunk. Ami amugy soha senkivel nem volt igy az eletemben. A merföldes leveleimre mindig kaptam töle a szinten merdöldhosszu leveleket.(mail)

Mintha totàl egy rezgésen lennénk söt mintha teljesen EGYEK lennénk! Talàn igy tudnam megfogalmazni.


Ömlöttek belölem a szavak a sorok es belöle is vissza!!


Csak ez elmult.

Kepzeld ugy mintha ülnel egy repülön ami le akar zuhanni billeg zörög leall a motor, mindenki frsszban van megosztja a mellette ülövel az utolso szavait, adrenalintol ég a feje, aztàn szépen egyenesbe àll a gép kiegyensulyozodik, beindul a motor es megusztuk.


Azaz megusztam a büntetést lediplomaztam, baratommal szakitottunk, elköltöztem otthonrol es elkezdödött a nagybetüs élet es hirtelen "csend lett az agyamban" es nem jöttek màr a szavak.

Es elkopott az egész. Amit nem is bàntam mert amugy külsöre mèg csak nem is tetszett.

De amugy RENGETEGET jelentett nekem ö addig.

2020. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Remélem nem gond ha itt válaszolok és nem priviben.

Őszintén mondom örülnék ha lenne ilyen 'lelki társam'. Segítség lenne számomra és ha ez építő jelleggel történik természetesen hasznomra válna. Bár én reménykedem h. ez által sikerülne a való életben is megtalálnom a helyem.

2020. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad, a sztoridból is látszik, hogy létezik :) nem feltétlenül kell, hogy életed szerelme legyen, de egy bizonyos életszakaszban elkisért az utadon...ha ilyen "társra" találtok akár virtuálisan is FOGJÁTOK MEG A KEZÉT :) és NE eresszétek el amig szükség van rá segiteni/tanitani fogjátok egymást..
2020. aug. 16. 09:31
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

3#

De én vàltoztam meg. Ha fognàm is a kezét màr nem lenne Neki mit irnom a szimla szia mizun kivül..

Vàltoznak az idök az események a szükséglet is.

2020. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2/ Bizom benne, vagyis remélem, hogy megérkezik rá a "segitség", hogy elinduljon egy olyan folyamat, ahol az emberek a segítséget kérő kézet megfogják, és segítő szándékkal a helyes irányba terelik...
2020. aug. 16. 09:36
 6/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2020. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ninci volt a neve, három-négy éve. De egy idő után már nem írt vissza. Jó lenne újra írna.
2020. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7/ a virtuális lelkitárs- egy bizonyos életszakaszon belül kiséri utadat- utána eltünik az életedből..


úgy látszik, hogy a lelkednek ismét szüksége van segítségre...


irjátok meg a hozzászólásaitokban a kor/nem, hátha lehetőség adódik itt ezen az oldalon, hogy egymáshoz tudtok "kapcsolódni" ..még ha csak "virtuálisan" is segítsétek egymást !!!!


a hasonló a hasonlót vonzza elv alapon, azonos rezgésű lelkek fognak egymásra találni "virtuálisan"...


aki nem talál irjon priv! szivesen segítek, ha tudok...

2020. aug. 16. 10:09
 9/17 anonim ***** válasza:

Itt 2018-ban kerestem őt


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9125..


Azért írtam, hogy híresség e, mert akkor nem írt, amikor Bagdi Bella- ról nem írtam kedves dolgokat. Én a mai napig hiteltelennek érzem a munkásságát. Nem kérdőjelezem meg a segítő szándékát. Iszonyatosan fárasztó a segítő CD hallgatni.


Nos ezt követően már nem írt többet, arra gondoltam a rokona, vagy egyenesen ő az.

2020. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9/ itélet/birálat érzelmi állapot- valóban nem egy pozitiv rezgés-szint ha ezen a szinten vagy/voltál - talán nem szimpatikus mások számára..


aki számodra "hiteltelen" itélet/birálat nélkül lépj tovább, és keress olyan -segítő cd-t- ami számodra elfogadható...


a keresed, biztosan megtalálod, ha nem tegyél fel egy kérdést/kérést a gyakori oldalon itt/ hogy hol találsz xy segító cd-t?


a kérdésedre megfogod kapni a választ!

2020. aug. 16. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!