Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egyedülálló vagyok,jobb ha...

Ha egyedülálló vagyok,jobb ha hazaköltözök a szüleimhez?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkozok rajta hogy haza kéne költöznöm.Budapesten lakom,meg itt is dolgozom,de a szüleim sem laknak messze Pesttől,30 km-re.Egy lakást bérlünk több emberrel,de úgy érzem hogy nekem a szüleimmel kéne lennem.30 km nem olyan nagy távolság,messzebbről is járnak Pestre dolgozni emberek nap mint nap.Nem fizetek sokat a lakásért,mivel többen béreljük,de úgy érzem haza kéne mennem.Ja és 38 éves férfi vagyok.

2020. aug. 25. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
1 évig dolgoztam Németországban többen voltunk egy lakásban soha többet össze nem költözök egyik munka miatt sem másokkal rokon / barátnő más téma
2020. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már több mint 10 éve elköltöztem otthonról,úgy voltam vele meg kell állnom a saját lábamon,elmegyek albérletbe,összejövök majd egy nővel,gyerekeink lesznek,veszünk közösen egy lakást.De a dolgok másképp alakultak.Ezért is szeretnék hazaköltözni,mert így nem látom értelmét itt lenni.
2020. aug. 25. 17:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem erzed jol magad akkor inkabb koltozz. De ha egyebkent nem zavar a dolog, akkor maradj.
2020. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 nem érzem jól magam itt,de úgy érzem ha hazaköltöznék azzal beismerném hogy egyedül nem tudok boldogulni,szükségem van a szüleim segítségére,lakására.
2020. aug. 25. 17:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg ha most hazaköltözök,akkor otthon is maradok végleg.Munkásszállót próbáltam,nem vált be.Albérletet próbáltam,nem vált be.Marad a szülői ház.Visszatérek oda,ahonnan elindultam.
2020. aug. 25. 17:47
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

“ nem érzem jól magam itt,de úgy érzem ha hazaköltöznék azzal beismerném hogy egyedül nem tudok boldogulni,szükségem van a szüleim segítségére,lakására.”


De mi okbol nem erzed jol magad? Mert az nem mindegy, hgy nem erzed jol magad vagy nem engedheted meg magadnak, hogy igy elj.

Ha azert nem erzed jol magad, mert nincs aki fozzon, mosson rad akkor igazad van, csak visszalepsz az eletben, mert igy egyszerubb, mint onallonak lenni.

2020. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 cserélődnek a lakótársaim és nem mindegyikkel jövök ki jól.Ha hazaköltöznék,nem lenne ilyen probléma,a szüleim nem cserélődnek és végül is az az otthonom nem ez.
2020. aug. 25. 20:39
 8/13 A kérdező kommentje:
A főzést,mosást megoldom az nem érdekes.Viszont egyedül nem tudok fizetni albérletet,ha többen vagyunk akkor meg cserélődnek az emberek.Vannak,akik egy hónap után kiszállnak és jönnek helyettük újak.
2020. aug. 25. 20:42
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Es miert zavar az ha cserelodnek az emberek? Marmint olyan ertelemben, hogy nyilvan van zarhato szobat, nem tunnek el ertekeid es a tobbi...
2020. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 azért mert sok olyan ember van akivel nehéz jól kijönni.
2020. aug. 25. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!