Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valakinek nincs barátnője,d...

Ha valakinek nincs barátnője,de nap mint nap láthat az utcán szép lányokat,az kárpótolja őt valamennyire?

Figyelt kérdés
Tehát szólni nem szólnak hozzá a szép lányok,megérinteni nem érintik meg őt,mármint fizikailag,rá sem néznek a fiúra.Ilyenkor a fiú ne legyen szomorú,örüljön hogy láthatja ezeket a lányokat?Ha csak gondolatban szexel velük az is több mint a semmi?

2020. aug. 26. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Ha már nézhetünk egy szép lányt,nem lehet okunk panaszra.
Nézni kevés egy lányt,ennyivel nem lehet beérni.
42 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Orvos latott mar?
2020. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
nem
2020. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Velem is ez a szitu van, én már arra gondolok, hogy legalább nem vagyok lány és nem menstruálok, ez ami feldobja ilyenkor a kedvem.
2020. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi, már sorozatban gyártják a szebbnél szebb élethű, robot-cicababákat Kínában.

Nemsokára itthon is kaphatóak lesznek.


Nem kell udvarolni, nem kell rá pénz költeni, nem lesz anyósod, és a csaj nem viszi a lakásodat váláskor.

(Mert válás sem lesz.)

Amelyik meg beszélni sem tud, az -mint extra- feláras lesz

2020. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

Kapcsolatban is nézheted a szép nőket.


Barátnőm mindig szól amikor lát egy rettenetesen szép férfit és én is amikor hasonlóan model kinézetű nőt.


Sőt ... barátnőm néha nekem küld instán nőkről képeket, hogy "milyen szép a feneke" az adott insta influencernek akit követ.


Ez nem jelenti hogy nem vagyunk hűségesek vagy másra vágynánk, csak őszinték vagyunk és nincsenek tabuk.

2020. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha már nem néznek rám,nem szólnak hozzám legalább hagy nézzem őket.Apró örömökből áll az élet,ez is egy apró öröm:)
2020. aug. 26. 16:08
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Fú de beteg, nehogy később valami erőszaktevő váljon belőled.🤔
2020. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 ki vagyok éhezve rendesen,de azért tudok uralkodni magamon.Csak nézem a lányt és semmi több🙂
2020. aug. 26. 16:14
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Egeszen addig mig a baratja eszre nem vesz...
2020. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 nem minden lánnyal van ott az utcán a barátja.Különben is nézni szabad,a lányok örüljenek neki ha nézik őket.
2020. aug. 26. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!