Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha a lányok nem néznek rám...

Ha a lányok nem néznek rám sehol,sem az utcán,sem a buszon,sem villamoson akkor biztos lehetek benne,hogy nem nézek ki jól?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom,Ha jól néznék ki,napi egyszer legalább szemezne velem egy lány.Én úgy gondolom hogy vagy sok lánynak tetszik valaki,Vagy egynek se.Ez a két véglet van.Vagy tévednék ebben?

2020. szept. 6. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem néznek rád, honnan tudhatnák, hogy jól nézel-e ki?
2020. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Én jóképű srácokkal se szoktam szemezni, mert:

- lehet foglalt, így esélytelen lenne a dolog.

- lehet nem tűnök neki szimpatikusnak.

- általában olvasok vagy filmet nézek.

- kínosnak tartom, hogy elkezdek bámulni egy ismeretlent.

- nem látom sok értelmét, mert lehet amúgy egy cseppet sem szimpatikus ember belülről.

Ne ebből indulj ki, mert a legtöbb embert (lányt) pont nem érdekli, hogy kik utaznak vele együtt.

21/L

2020. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%
Szerintem nem néznek az emberek nagyon másra. Mindenki a saját világával van elfogalva. Ne nagyon gondold túl. Ha tetszik neked valaki néz rá és mosolyogj egyet. Ha visszamosolyog integess vagy köszönj neki, ha visszaköszön akkor kezdj el vele beszélgetnil.
2020. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy gondolom hogy vagy sok lánynak tetszik valaki,Vagy egynek se.Ez a két véglet van."

Képzeld, te utálod, de én meg imádom a pacalpörköltet. Érted? Ketten vagyunk, de máris kétféle álláspontot, kétféle ízlést tükrözünk. A csajok ízlése is ilyen. Kinek a pap, kinek a papné, kinek a kérdező.

2020. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog esztétikusan vonzónak találni valakit, és megint más dolog érdeklődni iránta párkapcsolati szempontból. Akik ilyeneken problémáznak, mint a kérdező, akik keverik a szezont a fazonnal.
2020. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha jól néznék ki nem igaz hogy legalább egy nap egyszer ne lenne olyan lány aki szemezni akarna velem.Múltkor pont előttem ülő ülésre leült egy srác,két lány akik kicsit arrébb ültek végig a srácot nézték,próbálták vele fölvenni a szemkontaktust.A srác valamiért nem viszonozta a szemezést.Vagy észre se vette hogy nézik őt a lányok.Én azonban biztosan észrevenném.
2020. szept. 6. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
igen
2020. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!