Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha nem érzem...

Mit csináljak, ha nem érzem szeretve magam?

Figyelt kérdés

Igazából ez elég ostoba dolog, mert azt hiszem a barátaim és a családom is szeret, csak általában nem érzem, sőt. Nyilván mindenkinek élnie kell a saját életét stb, csak én mégis sokszor el vagyok felejtve, mert mintha az alapvető lenne, hogy én mindig ott vagyok, így velem már nem is kell annyira nagyon törődni, mert nem fognak elveszíteni úgysem. Ennek a kérdésnek most egyébként konkrét kiváltó oka is van, de azt nem merem leírni itt, szégyellem magam érte, olyan felszínes. Ha valaki van olyan kedves, és meghallgat privátban, azt

nagyon megköszönném. :)



2020. szept. 9. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Szívesen beszélgetek veled a témáról, írj nyugodtan, ha van kedved. :)
2020. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokszor én is így érzem. Tudod van egy olyan mondás, hogy mindenki addig értékes, ameddig küzdeni kell érte, ha megszerezted, akkor már természetesnek veszed a jelenlétét. Viszont, ha felmerül a gondolat, hogy elveszítheted, akkor újra fontossá válik. Ilyen az emberi természet, borzalmas egy tulajdonság.

Ha gondolod írhatsz privátot.

2020. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod nekem is írhatsz. Nem zavar bármennyire is apróságnak tűnik. :)
2020. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Gyere,adok egy ölelést :))
2020. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ha szeretnél írj, itt vagyok
2020. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz, szívesen meghallgatlak. :)
2020. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek. Ha gondolod, írj nyugodtan.
2020. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jóóó!!!
2020. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!