Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme élnem, ha senki...

Mi értelme élnem, ha senki nem szeret?

Figyelt kérdés

Szüleim állandóan mondogatják, hogy kár volt megszületnem, tesómék állandóan veszekednek velem. Mamámat nem érdeklem, meg úgy senkit sem a világon. Barátaim nincsenek, pedig évek óta azon vagyok, hogy szerezzek, de undorodnak tőlem az emberek. Párkapcsolataim sem voltak valami szerencsések, arról már amúgy is lemondtam.


Van egy kutyám, miatta nem ölöm meg magamat, de az utóbbi időben az is eltávolodott tőlem. Nem örül, ha hazaérek, oda sem jön hozzám, míg a család többi tagjához igen. Nem bújik hozzám, ha simogatom, elhúzza a fejét.


Komolyan ilyen utálatos volnék? 18L


2020. szept. 12. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

A tarsadalom tükörkep.

Lehet te vagy tul befele fordulo.

A kutyaval pl eljarsz reggelente futni labdazni? Vagy csak simogatas etetés nalad a szeretet?

2020. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szüleid ezt mondogatják neked az tényleg nagyon morál romboló. Mert még ha egyszer elejtik valami banális ostobaságod miatt az még talán belefér, de hogy állandóan?
2020. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es, egész nap foglalkozom a kutyusommal, sétálni viszem, játszom vele, etetem, kutyafuttatóba viszem. Mégis közömbös felém.
2020. szept. 12. 09:21
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szeresd magad.
2020. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es, eddig elvoltam magammal, de ami az utóbbi 10 évben történt, az valami hányingerkeltő.
2020. szept. 12. 09:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem a megfelelő emberek közt vagy, ezért nem találsz barátokat. A családoddal meg nincs szerencséd.
2020. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond veled, ne beszélj hülyeségeket. Nem undorodnak az emberek tőled. Amit 6. válaszoló mondott igaz. Nem jó emberek közt vagy. Azt tanácsolnám neked, találj valami hobbit. Lehet az bármi, lényeg, hogy ki kel mozdulnod hozzá. Ott találsz olyan embereket akik ugyanazt szeretik, máris egy jó barátság kezdete lehet. Nem ismerem a hátteredet, de szerintem kicsit túlzod a családodat. Nem veszekednének veled a családtagjaid ha nem szeretnének, egyszerűen levegőnek néznének. Szóval csak fel a fejjel, hiszem benne, hogy szuper jó személy vagy akivel sokan szeretnének barátkozni :) Csak engedned kell nekik :)
2020. szept. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én jóval idősebb vagyok, de számomra is a család jelen pillanatban a legnagyobb romboló.

Nincs egy ember se, akinek elmondhatnám a gondjaimat vagy hogy milyen volt egy adott napom, stb. Barátom nekem sincs és már nem is tudom, hogy lesz-e valaha. Ez egy nagyon rossz helyzet és sokat szenvedek miatta.

Te még nagyon fiatal vagy, fel a fejjel!

Egyébként ha gondolod, akkor beszélgethetünk, irogathatunk.

2020. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok vele, mint te. Bár engem nem utálnak annyira, sőt szeretnek is, de sokak pont ezt mutatják ki vagy semmibe vesznek. Sokan tehernek néznek, ezért néha magamat is meg kell vizsgálnom, hogy tényleg én csinálok-e valamit rosszul és lehet nekem kéne kivívnom mások tiszteletét és szeretetét. Emellett tudom, hogy a Teremtő Isten mindig velem van, akármennyire is egyedül vagyok.


Persze az is valószínű, hogy valóban rossz emberek vesznek körül.


Ennek ellenére a szeretet nem attól függ, hogy téged mennyire szeretnek, hanem, hogy te mennyire szereted őket. Viszont sajnos ha olyan emberekkel vagy körülvéve, akiket te nem tudsz szeretni, akkor megint más a helyzet, de ez attól is függ, hogy mi az oka neki, hogy nem tudod szeretni.


Emiatt ne legyél öngyilkos. Nagyon sokan lesznek még akik szeretni fognak, én is melletted vagyok. Ha akarsz írhatsz privátba is és beszélhetünk.

2020. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!