Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tartott vissza az öngyilkos...

Mi tartott vissza az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
Egyre többször gondolok már erre. Azok válasza érdekel, akik már közel álltak az öngyilkossághoz.

2020. szept. 14. 19:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
11%
Túl gyáva voltam
2020. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

hogy miert fujtam le a kiserletet? hujuj, izgi kerdes..


rájöttem, hogy igazából nem akarom megölni magam. esetleg meghalni. habár azt se, inkább csak nem létezni.

dehat ilyen ez a krva öntudat, néha. bár abbol se sok juthatott ha ide irok épp, raadasul az eksz felhasznalojabol. mindezt azert, mert almatlanul fekve arra gondoltam HmM, MAR MEGOLNI SEM AKAROM MAGAM! DE KAR! aztan beugrott az ongyilkossagrol ez a nyomortanya (márhogy ezt jo szivvel mondom, ugye, nehogymar tul negativ legyek az ongyilkos poszthoz lól)


nos, azt kell mondjam, nem nagyon orulok hogy ezt irom husz perce basszatok meg

2020. szept. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
56%
Egy hídról akartam leugrani. Kihajoltam a korlát felett, hogy lenézzek és akkor láttam, hogy állt valaki a parton. Valamiért abban az állapotban azt hittem, hogy azért áll ott, mert ő is bele akar ugrani a vízbe. Átfutottam a hídon, hogy legalább megpróbáljak vele beszélni, de a partra nem tudtam, hogyan jutok le egy kordon miatt, viszont mire közel kerültem ahhoz, ahol az alak állt, addigra már nem volt ott. Másnapra volt időpontom a pszichológusomhoz, de csak egy héttel később meséltem el neki. Ő azt mondta, hogy nagy valószínűséggel nem öngyilkos akart lenni, mert akkor nem a parton álldogált volna, hanem a hídon velem. Én viszont a mai napig nem tudom, hogy egyáltalán volt-e ott valaki vagy csak képzeltem. Mindenesetre az az este megváltoztatott bennem valamit és sok küzdelem és munka árán, de már jól vagyok.
2020. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
10%

Utolsó válaszolónak:


Lehet az őrangyalod volt :)

2020. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
10%
Tulajdonképpen vki megmentette az életed. Nem is gondoljuk mennyire számít a cselekedetünk.
2020. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

A haverok, a barátok, ők tartották bennem a lelket. Mély depresszió volt, nehéz volt kimàszni belőle.

Másik visszatartó erő nálam a vallás volt, és azok az emberek, akik sokkal szörnyűbb dolgokat kibírtak már, mégis élnek. Közvetlen környezetemben ismerek nagyon erős embereket.

Az életet nem szabad túl komolyan venni, ezt mondták nekem. Lehet van benne valami.

2020. szept. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!