Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz ha fiatalon akarok meghalni?

Gáz ha fiatalon akarok meghalni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, de semmi értelmét nem látom az életemnek. Nincsenek barátaim, nincs barátnőm, rossz tanuló vagyok, sokat depizek stb. Teljesen kilátástalan az életem. Minden este imádkozok Istenhez, hogy másnap ne keljek fel. Rengeteget szorongok, sokszor már a levegővétel is fáj. Nem akarok tovább élni, mert csak rosszabb lesz minden.

2020. szept. 15. 22:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
Igen!
2020. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne gáz? Én se akarok már élni, de nekem már 5 éve tart a halálvágyam
2020. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Mi az, hogy gáz? Nem jó dolog, ha így érted, egyáltalán nem, de nem is szégyellni való, hogy így érzel. Tudok valahogyan segíteni neked? Ha szeretnél róla beszélni, akkor szívesen meghallgatlak. Az, hogy kiírtad a kérdést, azt jelenti, hogy szeretnél segítséget és nem minden reménytelen. Szakemberhez nem szeretnél fordulni? Tanulni kezdj el, tudom, hogy rossz a hangulatod és minden, de ha csak azért vagy rossz tanuló, mert nem tanulsz, akkor állj neki, csak egy picit. Sikerélményre van szükséged.
2020. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
A Feldmár András mondta, hogy aki öngyilkos akar lenni, az menjen el egy időre ( mondjuk egy hétre) olyan helyre, ahol teljesen egyedül lesz, nincsenek emberek a közelben. Nem vihet könyvet, telefont, nem lehet tv, rádió. Egy olyan dolgot lehet vinni, amivel öngyilkos tud lenni. Ha az ott töltött idő végén úgy érzi, hogy tényleg nem akar élni, akkor ne jöjjön vissza onnan.
2020. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem,senki nem kérte,hogy szüljék meg,szóval ugyanannyi "jog" is van ezt érezni bármennyi éves az ember:)
2020. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
2020. szept. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Én sem akarok már élni, csak sajnos nincs elég vér a pucámban ahhoz, hogy pl. tisztességesen felvágjam az ereimet. Én amolyan "langyos vízben" állok. Szándékosan nem rángatom elő ugyan a bajt, de már nem is vigyázok se az egészségemre, se a testi épségemre és minden erőmmel drukkolok, hogy egyszer csak holtan essek össze, mint pl. a focisták. Mit tudom én, kapjak infarktust, vagy valamit...


28/F

2020. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Jön a hidegfront ma mondenki megbolondul.
2020. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem.

De jobb lenne ha boldog lennél.

Ha nagyon szívből megkérlek, hogy próbáld meg?

2020. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezen sokan átesnek tizenévesen. De ha Isten létezésében hiszel, akkor mennyire tartod valószínűnek, hogy kinyírjon, csak mert kéred? Ha már imádkozol, kérhetnél valami olyat, ami jobban passzol a képbe, pl. hogy "segíts meglátni az értéket az életemben", "segíts szeretni az életem", "adj barátokat" stb.
2020. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!