Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó az,hogy szabadon dönthetünk...

Jó az,hogy szabadon dönthetünk mindenben?Részben nem azért magányosodik el az ember,mert szabadon választhat?

Figyelt kérdés
Ha én úgy döntök nem megyek el dolgozni olyan helyre,ahol például több ember dolgozik,mert én egyedül szeretek dolgozni,akkor nem megyek.Ha én úgy döntök hogy nem jövök össze 65 kiló feletti nővel mert nekem vékony nő kell,akkor nem jövök.Ha úgy döntök örökké anyámmal lakom mert nem akarok elköltözni azt is megtehetem.De biztos hogy jó ez hogy munka és párkeresésben is eldönthetjük hová akarunk menni,kivel akarunk összejönni?Én is utasítottam már vissza olyan nőt aki nem tetszett,de szoktam rajta gondolkozni,Ha valaki mégis rábeszélt volna hogy jöjjek össze vele és úgy is tettem volna,lehet hogy most boldog lennék?

2020. szept. 16. 22:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azon is szoktam gondolkozni,Ha most egypárt rendszer lenne mint régen a kommunizmusban mivel lenne rosszabb?Most több párt közül is választhatunk mégsem haladunk sehová.Sőt,lehet még jobban is járnánk ha egy párt rendszer lenne,legalább megmaradna az a pénz amit elköltenek a választásokra.
2020. szept. 16. 23:00
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad válogatni a végletekig mert egyedül marad az ember.De szerintem jó hogy szabadon dönthetünk bármiről mármint magunkról.Gondold el ha nem így lenne...
2020. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Ha én úgy döntök,hogy soha nem költözök el otthonról,soha nem megyek el dolgozni,soha nem fogok csajozni,soha nem fogok megnősülni,én ezeket mind megtehetném.Nyilván nem fogom,csak mondom hogyha így döntenék,akkor akár le is élhetném így az életem,senkit nem érdekelne.Azt mondanák én választottam ezt.És ezzel el lenne intézve.
2020. szept. 16. 23:16
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van ez a Te döntésed lenne.Mindenki úgy éli le az életét ahogy szeretné illetve ahogy tudja.2-es voltam.
2020. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Nezzuk sorban. Milyen demokraciaban elsz?

Otthon dohanyozhatsz, es csak szigoru szabalyok mellett kozteruleten. Alkohol csak maganteruleten. Jarmuved csak Mol-os benzinnel. Dolgozni, csak, ha SZJA-t fizetsz. Orvos, csak, ha TB-t fizetsz. Barmit venni, csak, ha AFA-t fizetsz. Nyugdij? Csak, ha 65 elmultal es 45 evet ledolgoztal (amibol SZJA-t fizettel). Vasarolni? Az emlitett AFA, de csak az SZJA-val csokkentett beredbol. EÜ? A TB nem fedezi, menj maszekra, az SZJA-val csokkentett beredbol, es fizess AFA-t is a szolgaltatasra. Iskola? Tandij. Hitel? 40-50% THM.

Egeszen kicsi dologba kapaszkodtal bele, nem is ertem, hogy jon a tobbpartrendszerhez a parkapcsolat.

Ja, de! Csok!

2020. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondold el ha más választana neked párt...lehet hogy idővel megszeretnéd de mi van ha nem...na akkor jönne csak az igazi magány.Ha nem lenne szabad döntésünk akkor igazi rabszolgák lennénk.Ismét 2-es voltam😉
2020. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vagy mondok egy másik példát.Kevés például a villanyszerelő.Ha most Magyarországon azt mondaná minden fiatal,az összes aki itt él hogy ő nem akar villanyszerelő lenni,mit lehetne tenni?Ráerőltetni nem lehet senkire semmit.Akkor nem tehetnénk mást,elfogadnánk hogy nehéz villanyszerelőt találni.
2020. szept. 16. 23:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lenne rá megoldás.Mivel keresett lenne a villanyszerelő nagyon ezért megérné annak tanulni mert jól fizetne az azzal járó állás.Szóval mindenre találnának megoldást.Eröltetni nem lehet de motiválni ösztönözni igen.
2020. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 és ha valakinek nem tetszenek mondjuk a kövér nők,vagy kövér férfiak,őket nem lehetne motiválni,meggyőzni hogy miért jöjjenek össze egy kövér emberrel?
2020. szept. 16. 23:38
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez szexualitas kerdese. Mivel motivalnad? Penzzel? Azonnal qurvava valna.
2020. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!