Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megmondhatom egy lánynak,hogy...

Megmondhatom egy lánynak,hogy azért tetszik mert emlékeztet egy volt munkatársamra?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt,és olyan érzésem volt mintha már ismerném őt valahonnan korábbanról.Aztán rájöttem,hogy azért érzek így mert olyan mint egy volt kolléganőm,akivel jóban voltam.Hasonlít rá külsőleg is,ugyanolyan a hangja is,neki is hosszú szőke haja van,mint a másik lánynak volt,csak annyi hogy ez a lány egy kicsit vékonyabb mint a másik lány aki a munkatársam volt.Sokszor van egyébként olyan érzésem,mintha újra találkoznék olyan emberekkel,akikkel régen együtt dolgoztam,de valójában nem velük találkozom,csak a hozzájuk hasonlóval.Elképesztő mennyire tudnak hasonlítani egymásra emberek,valaki biztosan rám is hasonlít.

2020. szept. 16. 23:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"Megmondhatom egy lánynak,hogy azért tetszik mert emlékeztet egy volt munkatársamra?"


Ha meg akarod tartani a barátságot, eszedbe se jusson.

Minden nő, férfi elvárja, hogy önmagáért tetsszen, ne azért,

mert hasonlít az ex-re.

2020. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miután megszűnt a régi munkahelyem elváltak útjaink a szőke lánnyal.Most olyan mintha újra találkoztam volna vele.Előjöttek a régi érzelmek,emlékek,pedig ez egy másik lány.Csak hasonlít arra a lányra.
2020. szept. 16. 23:58
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatod … csak sanszos, hogy a lany keresni fog egy masik fickót, aki majd rad fog hasonlitani.
2020. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 de ha én azt mondom neki hogy ugyanolyan szép és ugyanolyan kedves mint a volt kolléganőm,azzal megbántom őt?
2020. szept. 17. 00:04
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert mindig csak második lesz, egy utánzat.
2020. szept. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod bantani, okvetlenul.
2020. szept. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze … egy not sose hasonlitgass mashoz. Nem venne boknak. Eleg ha megmondod neki, hogy szerinted nagyon szep. Olyan szep, hogy semmihez sem tudnad hasonlitani.
2020. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
olyat se mondjál, hogy nagyon szep vagy … kar, hogy nem hasonlítasz a volt kolleganomre :)))
2020. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Olvass szerelmes verseket es abbol megtanulhatod, hogy miket kell mondani ami hat.
2020. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#8 pont az,hogy hasonlít rá:)Arra gondoltam,meg kéne keresnem Facebookon a másik lányt,ha ez a lány már így eszembe juttatta.Ráírni, megkérdezni tőle hogy van,hol dolgozik most,összejött e valakivel azóta?
2020. szept. 17. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!