Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elhidegültem az emberektől,...

Elhidegültem az emberektől, jól van ez így?

Figyelt kérdés
Sokszor vertek már át, használtak ki, játszottak velem, párom, akivel 3 évig voltunk együtt, a közös életet terveztük de elhagyott egy másikért, a "legjobb barátom", "barátaim" teljes mértékben lesz.nak, már mikor jeleztem hogy beszélhetnénk, találkozhatnánk, vagy legalább csetelhetnénk, 24/7 az volt a válasz hogy "most nem jó bocsi" (1 ember kivételével,viszont vele is gyökerestül megváltozott a kapcsolatunk). "Belefolytottam" magam a tanulásba, jó eredményekkel zártam, most kezdeném az egyetemet, de emberekkel kellene találkoznom. Nem fejtem ki mik történtek ezen kívül, akár a családot, kiemelve apámat, de kialakult bennem az emberiszony, a paranoia, a pánikbetegség és nem hogy nem vágyom emberi kapcsolatokra, mint barátok, ismerősök, pár, család, stb, egyenesen félek az emberektől, ami lehet alaptalan de elég erős ahhoz hogy úgy érezzem menekülnöm kell. Nem érdekelnek a bulik, az ivászatok, a randik, a sportok, az ismerkedés, nem nyomok ki semmit facebookra, instagramra, nem használok tiktokot, snapchatet, twitchet, stb... Egyszerűen csak nem illek bele a korosztályomba, a kialakult képbe, nem illek bele a keretbe. Kiábrándultam az emberekből. Már nem ismerem fel ha valaki maszkot húz mikor beszélek vele, mert már nem érdekel. Már nem érzem úgy, hogy van értelme próbálkozni. Még a cél, amiért tanulok is homályos, egyre elérhetetlenebb... Kilátástalan és felesleges az egész.
2020. szept. 17. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most nem az a lenyeg az eletedben, hogy korulotted zsongjanak az emberek … talan csak megszoktad az eddigi mindennapjaidat. Viszont az elet folyamatos valtozas.

Keresd meg magad es a jelenlegi helyed. Kezdj valami ujba, próbáld ki magad valami masban.

Lesznek uj barataid es ujra azt fogod erezni, hogy a helyeden vagy.

Az elet változik, ne ragaszkodj a megszokasaidhoz … lepj tovabb es minden ujra jo lesz.

2020. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Az elet olyan mint a buvoskocka … csavarsz rajta parat es egyszer csak osszeall a kep.
2020. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Normális és érthető. Van egy csomó olyan értelmes elfoglaltság amit egyedül a legjobb csinálni. Meg szerintem az a legjobb, ha nem feszülsz rá az emberundorra, hanem kb leszarod, de nem negatív értelemben. Aki keres azzal eltársalogsz kicsit, a szimpatikus lányokat/fiúkat megnézed, aki nem törődik veled azt meg leszarod. Ilyen lett a világ, mindenki a saját dolgai után futkos, de emiatt ne keseredj el, inkább alkalmazkodj az új helyzethez. De látod, többen is kedvesen válaszoltak, szóval ember vagy és nem ufó.
2020. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálad nem jó.
2020. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 úgy látom valakinek nagyobb problémái vannak mint nekem, az egyszer biztos.
2020. szept. 17. 18:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Törölték is a válaszod ahogy látom.
2020. szept. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!