Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet elviselni a magányt...

Hogy lehet elviselni a magányt? Egész nap senki sem szól hozzám, úgy érzem már megbolondulok.

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim és nincs egy levelezőtárs sem akivel beszélgethetnék

Nem bírom már tovább ezt, megöl engem a magány. 22/F



2020. szept. 19. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Online barátokkal :D amúgy hasonló cipőben vagyok, kemény 2 ember van akinek tudok írni, de nem barát egyik se :D
2020. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem egy sincs. Neten sem tudok írni senkinek.

Volt 2 levelezőtársam, de az egyikkel összevesztünk, a másik meg eltűnt már hetek óta

2020. szept. 19. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Bele kell törődni. Nekem sincsenek barátaim, de igazából én tök jól elvagyok barátok nélkül.
2020. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sincsenek, online néha irogatok egy-két emberrel de az közel se barátság. Beleőrülök én is, fogalmam sincs mit kezdjek így. 24/F
2020. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Senki nem szól hozzám"

Mi lenne ha te szólnál hozzájuk? Egy magába forduló, állandóan csöndes embert nem fognak keresni, mert elkönyveltek hogy "zárkózott, így érzi jól magát".

Jársz iskolába/munkába, nem? Van hobbid is gondolom. Nem létezik hogy nincs egy szimpatikus ember se, akinél legalább egy teljesen általános, "bocs nem tudod hanyadik emeleten van az xy dolog?" kérdéssel kezdeményezni.

Amíg senkivel nem ismerkedsz össze, nem is lesz miről beszélgetni. Kezdeményezz! És menj el pszichológushoz, nekem is sokat segített:)

2020. szept. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
dettó így vagyok,azzal a különbséggel, hogy nekem aztán tényleg nem hiányzik senki!sem beszélgető, sem levelező társ! már most szét ba...sz az ideg, mert holnap mennem kell dolgozni, ott kénytelen vagyok kommunikálni! már a tv-t, rádiót sem kapecsolom be, legjobb ha egyedűl vagyok, teljes csöndben! így jó!
2020. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj be kutyát és járj el kutyás társaságba, minden környéken van a kutyasétáltatóknak társasága! Nem beszélve arról, hogy a kutyuskával is beszélgethetsz :)
2020. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott vannak a barátok a könyvespolcon, csak elő kell venni őket.

Ott vannak a zenék a youtubon is, beszélnek hozzád.


Ha ki tudsz járni, kereshetsz embereket, akiknek segíteni tudsz, és barátokká válnak, előbb-utóbb.

2020. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadnod minél hamarabb - és mindenki másnak is -, hogy az egyetlen ember, aki veled lesz az életedben, az te magad vagy. Hát törekedj arra, hogy az az idő, amit magaddal töltesz, minőségi legyen. Sportolj rendszeresen, főzz jókat (akár menj el jógaórára vagy főzőtanfolyamra, ott talán szerezhetsz is új barátokat), vagy menj el étterembe, moziba, múzeumba egyedül. Tanulj meg egy hangszeren játszani, fogadj örökbe egy kiskutyát vagy cicát. Menj el rapid randira (vannak ilyen események néha facebookon, tök jó élmény egyébként). Vagy csak dőlj hátra egy pohár itallal és nézd a naplementét. A magány és az egyedüllét közel sem azonosak, és te tehetsz arról, hogy az egyedülléted jól teljen, ne magányosan. Ha pedig úgy érzed, mindenképpen egy társ kell (ami teljesen érthető), akkor vannak randialkalmazások vagy vakrandik, de akár a számtalan új hobbid gyakorlása közben is találkozhatsz valakivel. Sok sikert!


Aki pedig csak azért válaszolt, hogy magát sajnáltassa, az inkább ne is írjon már semmit. Nem segítetek ezzel a kérdezőnek.

2022. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!