Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tetted túl magad azon,...

Hogyan tetted túl magad azon, aki teljesen össze törte a szíved?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy éve nincs senkim.

Az egy évvel ezelőtti fiú volt, az akit tiszta szívből, mindennek együtt elfogadtam és szeretem

Mindennel jobban szerettem..

Sajnos nem sokat voltunk egyutt, csak pár hónapot, és nehezen is tudtunk találkozni, mert rengeteget dolgozott(tudom, nem kifogás)

Mikor szét mentünk nagyon megviselt az egész.. 15 kilót fogytam elzárták magamtól mindent és mindenkit egy időre.

Azóta eltelt egy év, és meg mindig töretlenül szeretem, ő viszont mással van, ami engem belül megol..

Neki megkérte a kezét, és már szerintem össze is költöztek, de ha meg nem akkor a fiút ismerve hamarosan..

El tudom fogadni, hogy mi már sosem leszünk együtt, de mégsem tudom magam túl tenni rajta..



2020. szept. 19. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Egy másik szerelem feledtette el velem. Sokáig elzárkóztam a randizástól, de egyszercsak azonkaptam magam, hogy egy srácba beleszerettem úgy, hogy sosem hívott randira, csak összejöttünk, pedig barátságnak indult :) hirtelen már nem érdekelt az exem:))
2020. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj nekem holnap reggel meló, dumcsizhatunk.
2020. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak az segített, hogy bebizonyítottam magamnak, nélküle is pöpec az életem. Minden bánatom munkába és edzésbe fektettem és felülkerekedtem azon az érzésen, hogy nélküle megáll az élet. Aztán az idő elvarrta a szálakat. Meg az új ismerősök
2020. szept. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az idő mindenre gyógyszer.
2020. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos több mint egy év elteltével sem mondhatom azt, hogy nem szeretem..

Úgy látszik sok-sok idő kell...

2020. szept. 22. 17:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!