Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki fog eltemetni ha meghalok?

Ki fog eltemetni ha meghalok?

Figyelt kérdés
Senkim nincs,már nem is lesz,testvéremmel, rokonaimmal, már rég nem tartjuk a kapcsolatot.Barátaim nincsenek, senki nem jár hozzám,szomszédaimmal csak köszönünk egymásnak, nem járunk össze.Ha szívrohamot kapok itthon, senki nem fog mentőt hívni,mert hát azt sem tudhatják, hogy itthon vagyok éppen, vagy elmentem pl. sétálni.Valószinű itthon fogok el mumifikálódni.Hogy ,és ki veszi majd észre, hogy nem adok életjelet? idősek otthona nem opció.

2020. szept. 20. 13:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

A szagra biztos fel fog figyelni a postás utánna meg hamvasztanak

Bar szerintem nem fogsz ezen gondolkozni halálod után.

2020. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Akinek nincs rokona, annak az állam fizeti szerény temetését. Ha van rokonod, akkor talán kötelezhetik ő(ke)t, de nem tudom, milyen esetben.
2020. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
igazából azt szerettem volna kifejezni, hogy hogy,találnak rám! hamvasztás oké,meg az is hogy az önkormányzat csak eltemet,és a költséget majd behajtják, ha elárverezik az ingatlanomat
2020. szept. 20. 13:58
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Hát mennek a szagra.

Szerinted milyen illatok fognak terjengni a lakásban?

2020. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Csak feltűnik a szomszédnak,hogy 2hete csend van nálad.
2020. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

ha csak köszöntök a szomszéddal, azért fel fog tűnni nekik, hogy már régóta nem láttak. nem egy tanyán élsz - gondolom -, látni fogják, hogy nincs mozgás, nem vitted ki a kukát, tele van a postaládád, a függöny ugyanúgy lóg, stb.

talán előbb kopognak, csöngetnek. aztán bekukkantanak az ablakon. visítanak. telefonálnak. érted jönnek. eltemetnek.

2020. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha még dolgozol, gondolom ott is feltűnik majd, hogy nem jársz be.
2020. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
vagy nem veszed át a nyugdíjat. nem adod le az adóbevallást. nem fizetted be a gázszámlát/vízdíjat. nem vitted vissza a könyvtárba a könyveket. nem láttak napok óta a boltban, pedig mindig szoktál menni a kiflidért. valahol, valakinek feltűnik.
2020. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez megoldódik, neked nem ez a legnagyobb problémád.
2020. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Én erre a célra fejelsztettem egy kis weboldalt. Minden nap egyszer be kell lépnem rá éjfélig, ha egy napot kihagyok, küld egy emilt, amiben felkér, hogy lépjek be. Ha arra sem lépek be, akkor automatikusan küld egy előre megfogalmazott levelet a rendőrségnek, benne a helyzet leírásával, a lakcímemmel, plusz egy 6 jegyű számkóddal, ami az ajtóm melletti kulcsszéfet nyitja, így ajtóbetörés nélkül be tudnak jönni hozzám. Nem csak akkor praktikus, ha meghalok, hanem akkor is, ha pl. rosszul leszek, elvesztem az eszméletemet, és nem tudok jelezni. Persze ha elutazok pár napra, vagy olyan programon veszek részt, ahol esetleg nincs net vagy nem lesz módom belépni az oldalra, akkor addig hatástalanítom.


Amúgy 40 éves vagyok és makkegészséges, de sosem árt óvatosnak lenni.

2020. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!