Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amíg magányos leszek,nyugodt...

Amíg magányos leszek,nyugodt sem leszek?Nem fog békén hagyni a magány?

Figyelt kérdés
A magány olyan nekem,mint amikor az embert piszkàljàk,nem hagyjàk békén,hogy vàltoztasson,kezdjen valamit magàval,és tudja hogy amíg nem csinàl valamit,addig nem fogjàk békén hagyni.Úgy érzem,hogy engem a magàny nem hagy békén.Más is szokott így érezni?

2020. szept. 23. 17:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Jó lenne már nyugodtan,békében élni,hazugsàgok nélkül.Persze csak magamnak hazudok.
2020. szept. 23. 17:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Anne Frank írja a naplójában, "szeretem a magányt, még akkor is, ha egyedül vagyok"

Találd meg a magányban az építkezés lehetőségét! Olvass, rajzolj, zenélj..

És keress barátokat pihenésképpen.

2020. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm.... a "magány" valójában nem magány, hanem korlátlan szabadság.

Én pl 48 éves vagyok. F. 7 éve lettem elhagyva hosszú kapcsolat után.

Volt 5-6 nőm, de rigolyásak voltak és elhajtottam őket. Ma már nem érdekel a párkapcsolat. 200 négyzetméteres házam van, benne lakom, egyedül, van kocsim, jó munkám és sz@rok mindenféle konvencióra és rigolyás 3,14csa hülyeségeire. Régebben jobban rágörcsöltem, ma meg leszarom.

2020. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!