Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Bele lehet őrülni a magányba?A...

Bele lehet őrülni a magányba?Az agyamra fog menni,ha még sokáig nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy kezdek megőrülni a barátnő hiányától.Azt hittem bírni fogom nő nélkül,de tévedtem.Gondoltam rá,hogy elmegyek pszichológushoz,de nem hiszem hogy tud segíteni.

2020. szept. 23. 22:49
A kérdező szavazást indított:
Tud segíteni a pszichológus egy magányos emberen
Ha a magányos ember nem tud segíteni magán,a pszichológus sem fog tudni.
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Igen bele.

Aztan a következö fazis a keserüség erzese meg a boldogtalansàg

2020. szept. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom hány éves vagy, de akár komoly bajok is lehetnek a fejedben.

Szerintem menj csak el pszichológushoz, lehet latin (vagy inkább angol) neve is van a bajodnak...

2020. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 mire gondolsz pontosan?
2020. szept. 24. 10:07
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Úgy értem, hogy konkrét diagnosztizálható (és kezelhető) pszichés betegséged van. Még ha te nem is gondolod, lehet hogy van.

De ha nincs, akkor is tud iránymutatást adni. Kicsit olyan, mintha egy baráttal beszélgetnél, aki csak rád figyel és csak azért van, hogy fogja a kezed. Egy jó szakember kellőképpen tapasztalt és tudja mikor mit kell mondani.

2020. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meglehet őrülni a magányban. Nekem még sohasem volt barátnőm. Éjjel nem tudok aludni, alig eszek valamit, sokszor magamban beszélek, estenként a párnámat szoktam ölelgetni stb.

Azt hittem, hogy lehet társ nélkül élni, de sajnos tévedtem...

2020. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kezdek beleőrülni az egyedüllétbe


F

2020. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!