Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valóban értéktelen lennék?...

Valóban értéktelen lennék? Valóban megérdemlem, hogy csak elutasítanak?

Figyelt kérdés

Biztos mindenkinek ismerős ha csak bántják, de nem indokolják meg miért. Ha folyton le degradálják, ha nem értékelnek benne semmit. De ez mire jó?

Nem értem... az aki tegnap még ölelt és csókolt ma rám se néz szívesen... bármit teszek sosem leszek elég jó? Én mindent megtettem, hogy minden jó legyen... mindent... próbáltam mosolyogni, jó pofát vágni mindenhez... de nem volt elég neki az igyekezetem. Semmilyen téren. Folyton megkapom, hogy mennyire szerencsétlen nyomorék vagyok, hogy nem fog sosem elviselni egy normális ember sem.... hogy egyedül fogok megrohadni, hogy mennyire szánalmas lelki nyomorék vagyok...

Borzasztóan érzem magam. Nem merek senkinek beszélni ezekről. Nem akarom, hogy bárki haragudjon rá. Nem akarom ennél is jobban megkeseríteni az életét. Jobb lenne ha elmennék? Ha soha többet nem keresném? Talán tényleg egyedül kéne maradjak életem végéig? Talán tényleg igaza van és egy senki vagyok aki csak megkeseríteni tudja mások életét?



2020. szept. 28. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2020. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak beléd rúg, aki szeret, nem ér annyit, hogy gyötrődj.

A helyzet az, hogy ugyanolyan fontos, és értékes vagy, mint bárki más!

Attól, hogy éppen nincs kapcsolatod, még lehetnek barátaid, társaságod, akármi.

Egy kapcsolat csak akkor lehet jó, ha a felek egyenrangúan tekintenek egymásra, és magukra.

Én nem hajtanék senkit igába, mert a hideg ráz a "papucsoktól", de az a férfi sem született meg, akinek a "szerelméért" kuncsorognék, feladva önmagam.

Szerintem, neked sem kellene.

2020. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen szerelemre gondoltam. Pusztán közel áll hozzám az illető. Ennyi.....
2020. szept. 28. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:

A csókol-ból gondoltam szerelemre, bocs, ha félre értettem.

Mindazonáltal barátságnak, vagy bármely más kapcsolatnak is nagyon egyoldalúnak tűnik.

A nagymamám mondogatta, hogy ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel...

2020. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem érdemli ezt meg.
2020. szept. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azert viselkednek igy veled mert mindent megteszel, mindenhez jopofat.vagsz, tudod?. Az ilyen emberrel barmit meglehet tenni ugyis elviseli, ugyis visszajon, ugyse szol semmit

Majf ha tudod hol vannak a hataraid, meddig lehet elmenni nalad es ezt masok tudtara is adod akk lesz gerinced es akk fognak tisztelettel banni veled.

2020. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!