Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan és hol ismerhetnék meg...

Hogyan és hol ismerhetnék meg új embereket? Mit tehetnék? úgy érzem nem bírom már tovább..

Figyelt kérdés
Iszonyatosan magányosnak érzem magam. Üresnek, kifacsartnak, erőtlennek. Úgy érzem nincs erőm már a mindennapos szenvedéshez, nincs miből erőt merítenem. Egyetlen egy legjobb barátnőm van, még ismerőseim sincsenek. Nagyon hosszú és bonyolult a történetem. Sose voltak barátaim, mindig is kiközösített voltam és magányos.Nyilvánvalóan nem vagyok tökéletes, de nem teszek semmit ami ezt indokolná, nem érdemlem ezt, ahogy senki sem.Még nem sikerült megfejtenem miért nem kellek senkinek, soha nem vagyok szimpatikus, ha próbálkozom az lenni, ha nem, ha önmagam vagyok, ha nem. Próbáltam barátkozni emberekkel, de végül soha nem sikerült,végül mindig egyszerűen csak eltünt mindenki mellőlem, sőt még csak beilleszkedni sem tudtam egyetlen egy társaságba se életem során. Én ebbe már beletörődtem, és próbálom a fogamat összeszorítva túlélni minden napomat.Próbálok beletörődni, hogy nekem nem adathat meg egy normális élet, ahogy soha sem adatott meg. ahogy abba is hogy nem sok valószínűsége van, hogy valaha lesz egy boldog kapcsolatom (volt már korábban de iszonyatos véget ért az is, mindig..) Mégis most jutottam el oda, hogy egyszerűen úgy érzem nem bírom tovább.Nem bírok és nem is akarok tovább így élni, viszont fogalmam sincsen mégis mit tehetnék ellene. 23/L

2020. szept. 29. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Itt ismerkedés kategória :D Néha jófej embereket is lehet találni :) Hobbival kapcsolatos klubok, rendezvények, netes csoportok stb.
2020. szept. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?? :)
2020. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nagyja igaz rám is sajnos :/. Én szívesen barátkozom.
2020. szept. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Hát, sziasztok.

Negyvenes pasiként nekem meg az az egyik hobbim, elfoglaltságom, hogy szívesen beszélgetek, ismerkedek emberekkel. Szóval ha unatkoztok, barátra vágytok, és tesztek is érte, akkor én itt vagyok.

Írjátok rám, én egy megértő, rendes pasi vagyok, aki szeret beszélgetni.

2020. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

A négyes vagyok újra, nem tudom melyikőtök írt rám, de szerinted ezzel érdekesnek fogsz tűnni a szememben ha írsz nekem egy levelet ezzel az egyetlen szóval, hogy,, szia,,.??


Elég sekélyes, ha mindig ezt nyomod és még nem jöttél rá hogy miért vagy egyedül még beszélgetés terén is.

2020. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5.! Nem én írtam neked, de azért köszönöm a feltételezést :D
2020. szept. 29. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

-Rendezvények,koncertek,bulik

-Facebook csoportok(A hobbijaidhoz kapcsolódó)

-Levelezős alkalmazások és weboldalak

-Társkereső és chat oldalak(Bár ezt inkább ne :D)


Ennél többet jelenleg én se tudok. Talán még a munkahelyet hagytam ki, de az eléggé kérdőjeles számomra, mert oda inkább dolgozni járnak az emberek. Ha még tanulsz, akkor kérj segítséget valakitől egy tananyagban, a beszélgetés meg majd úgy is zajlik tovább a maga medrében. :D


Arra a kérdésre, hogy hogyan.. Nos, légy nyitott az emberek felé, kérdezősködj, érdeklődj, kérj segítséget ilyesmi.. Tudom, a te életed sem könnyű, de azért próbálj meg kicsit pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, előbb-utóbb be fogod vonzani a jót ;)

2020. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Probaltam mar ezeket az online szintereket de nem sikerult😓

Sajnos a munkahelyi, iskolai kozeg soha sem valt be. En probaltam mindenhogyan de taszitom az embereket😀 mindig en voltam a feketebarany kb mindenutt, a kikozositett, akin gunyolodtak..Mar orulok ha ennyi idos koromra talan nem rohog rajtam mindenki,de pozitiv iranyba egyaltalan nem billen az a merleg.

2020. szept. 30. 00:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Szabad még írni esetleg?? :)
2020. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha van kedved, persze!
2020. szept. 30. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!