Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet beletörődni a...

Hogyan lehet beletörődni a magányba?

Figyelt kérdés
Aki nagyon magányos, tudna tippeket adni, hogy Ő, hogyan tud ezzel élni?

2020. szept. 29. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazábók nem lehet,én már csak tudom.

Több mint 10 éve vagyok magányos.

Nagyon rossz.

2020. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Pszichiátriára járok,mert beteg is vagyok,fitikailag is.
2020. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Hogyan lehet beletörődni a társasági életbe?

Na, nekem meg az nem megy. Miért hiszed, hogy az egyedüllét rossz? Én is jártam pszichiáternél, mert utálok emberek között lenni, aztán végül rá kellett jönnöm, hogy nekem ez a komfortzónám. 5 évig egyedülálló voltam, most lett valakim pár hónapja, de nem sokkal jobb. Erről persze nem ő tehet, én vagyok ilyen. De mivel megerőszakolnám magam, ha más lennék, így ezt fogadom el. Ne az legyen a célod, hogy megváltozz, hanem az, hogy a magányban is megtaláld, ami leköt, szórakoztat. Én nem úgy tekintek a többiekre, hogy de jó lenne olyannak lenni, hanem úgy, hogy de jó, hogy nem vagyok olyan (vagyis nem kell olyannak lennem). Akkor küzdj ez ellen, ha hiányzik a társaság, ne akkor, amikor másokat boldogabbnak látsz és irigyled. Ha gyárilag ilyen vagy, akkor vagy nem fogsz tudni megváltozni, vagy megváltozol, de belül erőszaknak fogod érezni. Tapasztalat.


F/28

2020. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem főleg a gondolataimmal volt baj. Az állandó őrlődéssel. Ezért elkezdtem meditációt gyakorolni, amitől jobb lett. Bár hiába így is nehéz elfogadni hogy valószínűleg örökké egyedül maradok.
2020. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Esetemben a magány a helyes választás. A múltban elég sokszor csalódtam pár kétszínű hazug emberben ami miatt sokkal óvatosabb vagyok. Nyilván nem minden ember egyforma csak sajnos az igazság az hogy eléggé le kellett szűkítenem a kört. Úgy látom mások kapcsolatai pedig felszínesek, elég sok csak magányűző kapcsolat és több hátrányuk van belőle mint előnyük. De én ezek mellett optimista vagyok, az élet biztosan mellém sodorja azokat akik érdemesek rám és akikkel mélyebb igazibb kapcsolatokat tudok kialakítani.
2020. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy
2020. okt. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rákényszerülsz a beletörődésre, mert egyszerűen nincs más úgysem. Eleinte én is nagyon szenvedtem, "lázadt" a lelkem ellene. Ma sem vagyok jól, csak beláttam, hogy akárhogy is érzem magam emiatt, akkor is ez van, és már mindig ez lesz.
2020. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Decemberben én is megyek dokihoz,mert nem lehet beletörödni a nyomorna segítség nélkül.
2020. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!