Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha teljesen kilátás...

Mit tegyek ha teljesen kilátástalan lett az életem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem...

Gyerekkoromban sokat bántottak az iskolában ráadásul otthon is akadtak elég komoly problémák. Emiatt nem voltak barátaim ami akkor nem is zavart annyira mert megszoktam aztán amikor eljött a középiskola és szerettem volna kitörni ebből már nem tudtam mert borzasztó szorongást érzek az emberektől. Jelenleg is bár tudok velük beszélgetni de önmagamat adni nem tudom senki előtt félek hogy elítélnek hiába érzem magam nagyon magányosnak valamiért nem tudok bízni az emberekben.

Sosem voltam túl pozitív ember de kb.1 éve elindultam lefelé a lejtőn és úgy érzem nincs kiút. Semmit nem tudok élvezni már sokszor sírva kelek fel reggel hogy túl kell élni mégegy napot. Munka előtt folyamatosan rosszul vagyok a stressztől hasfájás erős szívdobogás hányinger szédülés... De otthon lenni se jó mert akkor meg csak gondolkodom egész nap.

Szóval azon gondolkozom vajon van értelme reménykedni hogy jobb lesz?

Mivel fizikailag is rosszul vagyok már nemcsak lelkileg én azt mondom ha nem lesz jobb akkor nem akarok tovább élni...😞



2020. okt. 4. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Úg,y vagyok én is.
2020. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
De kitartás,pajtás.
2020. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Üdv. a klubban!


Szerintem, ami nálam bevált módszer az, hogy foglald el magad!

Pl. takarítás, rendrakás, kreatív hobbi és észre sem veszed pár óráig, hogy xar az élet és kapcsolatok nélkül nem lehet boldogulni!

2020. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Vagyok ííígy
2020. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Mit tegyél: válts nézőpontot, hozzáállást, segíts másokon és akkor a saját nyomorod már nem is fog feltűnni....


Egyébként szinte minden nap láttam már ilyesmi kiírást, szóval NAGYON sok embernek kilátástalan az élete, de akkor is küzdeni kell, mert az élet erre van. Leckék, feladatok, megoldások keresése.

2020. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Ne tégy semmit,

minden a fejben dőll el.

2020. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2020. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Kezdj el levelet írni olyan embereknek, akik bántottak téged, de ne küldd el nekik a levelet, hanem égesd el/dobd ki. Ez már egy terápiának jó lesz. Legyél őszinte velük.


Hit kérdése, de szerintem a "fájdalomtested" kínoz téged, aki sokszor kergeti gazdáját öngyilkosságba, ezért nem szabad etetni őt rossz gondolatokkal.


Emberek mindig mindenhol lesznek, sajnos/nem sajnos nem tudjuk őket kikerülni.


Amit ajánlani tudok, hogy segítséggel/segítség nélkül (nem tudom anyagilag hogy állsz), gyógyítsd be a lelki sebeidet.


Egy tipp, menj vissza meditáción keresztül egészen kiskorodig és öleld meg magad, labdázz a kiskori éneddel és kérdezd meg mire lenne szüksége. Elidőzhetsz ebben az állapotban nyugodt körülmények között. A legutolsó kép az is lehet, hogy a kis éned biztonságban érzi magát az erős, szeretetteljes nagyénedtől. Ültesd az öledbe! :)

2020. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 21 éves. Próbáltam különböző dolgokat csinálni de nem segít sokat mert nem látom értelmét már nem élvezem azokat a dolgokat se amiket régen szerettem.
2020. okt. 4. 21:48
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Az emberek nagyrésze szenved/totál hülye/pszichopata.
2020. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!