Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit szoktatok csinálni ha...

Mit szoktatok csinálni ha magányosak vagytok és unatkoztok?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok hobbim, de ami van is, nem igazán köt le, szocializálódni szeretnék, de hát egyedül azt nehéz.

2020. okt. 7. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Zenét halgatok
2020. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvasás, sorozatnézés.
2020. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KmsRys ***** válasza:

Pl. ugyanazt, amit az első írt :-)


Ezenkívül szoktam még YouTube videókat nézni, a számítógépemet bütykölgetni, random dolgokra keresgetni a neten és így tovább.

2020. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Olvasok, zenét hallgatok, zenélek, megnézek egy jó filmet vagy sorozatmaratonozok, elmegyek egy nagyon sétázni vagy túrázni, elutazom valahová (nem mostanában persze), kipróbálok egy új receptet, kertészkedek, stb.

Vannak barátaim és van párom, de sok énidőre van szükségem és kifejezetten élvezem és igénylem az egyedüllétet is.

2020. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Táncolok, zenét hallgatok, sorozatot/filmet nézek, naplót írok
2020. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasok zenét vagy podcastokat hallgatok. Ha olyan van mint most, hogy egyik barát sem a tesóm nem ér rá vagy csak egyedül akarok lenni, és másnap reggel nincs meló sokszor csak veszek pár sört kiulok egy parkba és új zenéket keresek, fórumokon írogatok, más sztoriait olvasom, ilyenek.

Egyre ritkább az ilyen.

2020. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Iszom egy kis whiskyt
2020. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem senkim sincs és a járvány teljesen izolát is mert veszélyeztetett vagyok. De unatkozni nem szoktam. Olvasok, előadásokat hallgatok a neten, tornázom, filmeket nézek, takarítok, ékszereket keszítek meg dísztárgyakat, főzöm valami finomat, sétálok, rajzolok, festek, rendbeteszem a virágaimat.
2020. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!