Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki egyedűl maradt hirtelen...

Aki egyedűl maradt hirtelen az mit kezdett magával?

Figyelt kérdés
Elhunyt a párom. Ketten éltünk elzárkózva és most egyedűl vagyok és nem tudom mi lesz. Mi segített neked. Mennyi idő ez a rémálom? Valamibe kapaszkodnom kell...
2020. okt. 8. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Tedd tisztába magadban, hogy elment és nem fog visszajönni. Gyászold meg de fogadd el hogy az élet ilyen.
2020. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Hagyj időt magadnak, a gyász egy folyamat még kell élni. Nekem nehezen ment. Talán egy idő után könnyebb lesz. Próbálj figyelni a körülötted lévő eseményekre, emberekre. Ha végképp nem megy, kérj segítséget pszihológustól. Nem szabad ebben az állapotban maradni hosszú ideig. Megértelek, nem könnyű de a jövőt kell nézni.
2020. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Van aki elmélyül a hobbijaiban, vagy újakat keres amik lekötik, van aki az állatok társaságával próbál enyhíteni a magányon, majd amikor már készen áll, újra nyitott lesz és ismerkedik. Kegyetlen dolog, de sajnos az élet nem áll meg, a tiéd semmiképpen, te még itt vagy a mostban, el kell őt engedned. De hagyj rá magadnak elég időt, amennyire egyénileg szükséged van.

És van olyan is aki rosszul kezeli és szenvedélybetegségekbe menekül, ezt nem ajánlom.

Őszinte részvétem!

Hatalmas nagy közhely, de az idő segít. Tényleg.

2020. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 hét telt el az elején az kegyetlen volt. Most picit jobb! Mindig változik. Ilyen olyan. De azért brutális! Nem is tudom irányítani a dolgaimat. Sodor az élet.. Elfoglalom magam. De nem tudom nem érezni!
2020. okt. 8. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nagyon friss, még rengeteg gyászmunka áll előtted. Lesznek rosszabb és jobb időszakaid is közben, de semmiképp ne akard elsietni. Érezni fogod mikor eljön az idő felállni és leporolni magad.
2020. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne is próbálj küzdeni ellene esélytelen. Most csak egyet tehetsz elfogadod, hogy így érzel. Mert bármilyen rossz ez egy teljesen normális érzés. Sajnos ezt át kell élni és hosszú lesz. De a jelened nem a jövőd. Esetleg megpróbálhatnál keresni egy gyászfeldolgozó csoportot. Talán abban is segítene hogy nem lennél egyedül a problémáddal és olyan embereket ismernél meg akik hasonló cipőben járnak egymást is támogathatnátok. Mert ha teljesen egyedül vagy és nincs kivel megosztani az érzéseidet a történtekkel kalcsolatban az növeli a terhed.
2020. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akibe kapaszkodhatsz az csak te magad vagy. Magadat kell építened mert ha most kiesett melőled a párod és ezt érzed akkor nincs belső tartalom. Meg kell találni azokat a dolgokat amik jobb kedvre derítenek hobbit találni nyitni közösségbe járni pozitívnak lenni vagy csak szorongani fogsz és begolyózol.
2020. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elsőnek bezárkóztam utána eljártam konditerembe.

Nem írtad,hogy férfi vagy nő vagy. De mindenképp valami fizikai sport kellene ahol találkozhatsz emberekkel akik segítenek tovább lépni. Legyen az társas tánc aerobik, konditerem csapatsport. Lényeg,hogy emberekkel legyél. Őszinte részvétem.

2020. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!