Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nincs barátnőm de én úgy...

Ha nincs barátnőm de én úgy csinálok mintha lenne,jobban fogom érezni magam?Lehet,Hogy a végén még én magam is elhiszem hogy barátnőm van?

Figyelt kérdés
Például munkaidő végén sietnék haza mintha várna otthon egy barátnő,telefonon fél órát beszélnék úgy,mintha a barátnőmmel beszélnék,de közben a vonal másik végén nem lenne senki,virágot vennék,mintha a barátnőmnek vinném,közben meg csak beraknám itthon egy vázába,két személyre főznék,miközben egyedül lennék,ilyenek.Lehet hogy egyre jobban érezném magam és még én magam is elhinném hogy nem vagyok egyedül?

2020. okt. 9. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Lehet.
2020. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még rosszabbul éreznéd magad.
2020. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj ilyeneket!!!
2020. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ennél szánalmasabb pasit nem láttam mostanában. Viszed a pálmát.
2020. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor a telefonba beszélnék,A körülöttem lévő emberek úgyse tudnák,Hogy nincs a vonal másik végén senki.A virágárus se kérdezné meg,kinek viszem a virágot.
2020. okt. 9. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem is magadért tennéd hanem mások miatt? Így ebben a formában szerintem is szánalmas.

Amikor nem volt barátom, annyira magányos voltam hogy esténként úgy igazítottam a takarót, hogy úgy érezzem mintha valaki átölelne. De mások előtt soha nem játszottam volna hogy van valakim, mert nem vagyok ennyire felszínes.


Csak nehogy megszólaljon a telefonod, mialatt "beszélsz" :D

2020. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Tinderen sok az ember. Legalabb probalkozz ott!


Gondolom a titok cimu konyv alapjan csinalnad ezeket. Megertem.

2020. okt. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak sokkal rosszabbul éreznéd magad, végig benned lenne, hogy ez mind szép és jó megvan a látszat, de valójában pont ugyanolyan az életed és hiányzik számodra a kapcsolat. Keress egy hobbit, barátkozz, egy jó barátság is van olyan értékes mint egy kapcsolat, idővel meg jön valaki akit szerethetsz akár ezeknek köszönhetően.

Sokkal jobb délután a barátokhoz, a hobbidhoz sietni mint haza az üres lakásba

2020. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!