Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szégyen egyedül élni az életet?

Szégyen egyedül élni az életet?

Figyelt kérdés

A kapcsolatok kialakítása egyáltalán nem megy. Barátaim, párkapcsolataim sem voltak soha. Magányosan telnek a napjaim. Most is péntek este van a többség bulizik a barátaival, vagy a párjával tölti az időt. Én meg egyedül vagyok mindig. Szégyenlem magam, meg rossz mert én nem így akarnék élni.

23 éves vagyok, nem bírnék így élni évtizedeket.


2020. okt. 9. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Én is nagyon antiszoc voltam, de megerőltettem magamat suliban, leküzdöttem és erős kötellékű barátságokat kötöttem. Valóban nem érdemes sokáig emberi kapcsolatok nélkül élni. Tegyél valamit ellene. Csak volt valaki, aki bírt.
2020. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, de ha magányos vagy, akkor érdemes lenne új kapcsolatokat kialakítani. Nem kell teljesen megváltoznod, csak legyél egy kicsit nyitottabb és kezdeményezőkészebb és biztos találsz néhány barátot. Nem mindenki tölti bulizással a péntek estéit, simán találhatsz olyan embereket, akik hasonlóak hozzád és velük tudnál csinálni olyan programot, amit mind élveztek. Nem kell nagy baráti társaság, de az tényleg jó, ha van azért legalább 1-2 olyan ember, akikre számíthatsz és akikkel jól érzed magad.
2020. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem szégyen. Csak fájdalmas lesz később. Én 40 vagyok, rengeteg kamu ismerőssel, haverral, baráttal (melóból adódóan), de már most tudom, hogy ha a szüleim meghalnak, egyedül leszek. Még magamat sem bírom elviselni sokszor, nemhogy más engem. Már gyerekként sirattam a nagy Karácsonyokat, a családot. Ez nem szégyen, így alakult. Sőt,örülök,hogy nem ringatok mást tévhitbe az értékeimmel, amik talán nincsenek is, csak hogy szeressenek. Őszinte vagyok. Idén se jön a Jézuska ;)
2020. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen semmiképpen, de nyilván nem is jó dolog. Nehéz, de próbálj tenni ellene. Nem egyszerű megnyílni mások előtt, de próbálkozz.
2020. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Én pl ezért akarok pizza futár lenni, nem örökké de egy ideig biztosan,ott tudok fejlődeni emberek terén,biztosan lesznek olyanok is akikkel egy idő után ki tudok alakítani valamilyen kapcsolatot.

Csinálj valami olyan dolgot ahol több emberrel tudnál szerinted ismerkedni.

Sok sikert és kitartás.

2020. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha attol még menö vagàny beszedes vagy es kellemes tarsasàg akkor nem
2020. okt. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan nehéz barátokat szerezni, jó emberekre lelni.

Szimpátia , közös dolgok, gondolatok össze hozzák az embereket.

Próbáld meg előbb v utobb találsz v kit, csak szerencse kell mindenhez, ahogyan bármihez az életben. Sok szerencsét :) !!!!!!!

2020. okt. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az.
2020. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy? Ha igen, s egy idő után szívesen átültetnéd a beszélgetést a valóságba, írj nyugodtan! Eléggé hasonló hajóban evezünk.


28f

2020. okt. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy elég kellemetlen ember vagyok.


Valószínűleg egyedül leszek mindörökké.


20F

2020. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!