Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jól kinézni nehéz és...

Miért jól kinézni nehéz és csúnyának lenni könnyű?Miért nem fordítva van?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy jól nézzen ki az ember,tenni kell.Sokat,nap mint nap,keményen.Míg csúnyák úgyis lehetünk,Hogy nem teszünk semmit.Ahhoz,Hogy jól nézzünk ki pénz is kell,csúnyák ingyen is lehetünk.Én szomorú vagyok hogy nem vagyok egy jó pasi.Engem nem környékeznek meg a nők,pedig nem vagyok csúnya.De jól sem nézek ki.Sok pénzembe és időmbe telne hogy jobban nézzek ki.Edzés,sport,márkás ruhák,jó frizura és még akkor sem néznék ki jól csak jobban.Így sincs semmi ingyen,legalább az ingyen lenne hogy jól nézünk ki.

2020. okt. 10. 23:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem igaz, hogy ahhoz hogy jól nézzél ki, tenni kell. Aki szerencsés génekkel született, annak semmit nem kell tenni érte. Persze nyilván hajat meg fogat kell mosnia neki meg le is kell tusolnia, de ezt a csúnya embernek ugyanúgy meg kell csinálnia, tehát a szép sem tesz többet a csúnyánál. Ezen kívül semmi extrára nincs szüksége, mert alapból szép a haja, szép a bőre, szépek a fogai, szép az arca, jó az alakja... Akinek nap mint nap tenni kell érte, hogy szebb legyen, az alapjáraton csúnya, tehát éppenhogy a csúnya embereknek nehezebb az élete ilyen szempontból.
2020. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden nőnek más a szép. Van aki a vékony van aki az izmos, és most kapaszkodj meg van aki a mackós férfiakat szereti. Ne görcsöl ennyire rá arra hogy az izmos test a legjobb, csak mert a magazinok és az insta tele van velük.

Márkás ruhára a lányoknak se mindig van pénzük. Ne olyat válassz akinek ez az elvárása és az hogy modellalkatú legyél, mert ha erre nem vagy képes anyagi dolgok miatt vagy alkatilag nem vagy olyan akkor soha nem fogsz neki megfelelni.

A legnagyobb baj szerintem is a mentalitásoddal van. Vegyük azt higy van egy szép lány aki tetszik. De nem is próbálkozol nála mert azt hiszed hogy az abaj higy nem vagy izmos és nincs márkás ruhád. Így ki se derül hogy van-e esélyed nála.

Magyarország tele van szép lányokkal. Nem mindegyik vágyik arra amit te gondolsz. Ez a tapasztalatom ha körbenézek.

2020. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, az, hogy jól nézz ki, az természetes dolog elvileg. A pápuai bennszülöttek elképesztően jól néznek ki, mert egész álló nap jönnek-mennek, birkóznak, vadásznak stb... és nem esznek egész nap. Önbizalmuk is van, mert nem mindenféle testépítőket idealizálnak. Nekünk meg itt a tévé, a sok kaja meg a sok hülye ülőmunka, persze, hogy be kell sz.ni, hogy kinézz valahogy. Ne vegyél autót, végezz fizikai munkát kint a levegőn, sportolj társaságban (falmászás, box vagy kondi akár) és ne légy mindenféle kaja rabja. Megváltozik a gondolkodásod hamar. Ja és lépésről lépésre halad az ember. Ma fogysz, holnap formálódsz és egyebek.
2020. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!