Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez elképesztő!Netes társkeresé...

Ez elképesztő!Netes társkeresésnél tényleg csak a külső számít?Meg a paraméterek közül:magasság!Kész! Tényleg csak ez alapján választanak partnert a nők?

Figyelt kérdés
Én undorítónak találom ezt az egészet! Ezért van ez a sok válás Magyarországon!

2020. okt. 13. 00:10
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
88%
Én nem ez alapján választok.
2020. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak ezt nezik, de azert engedtessek mar meg h azt valassza mindenki, amit akar. En se reklamalok, ha vki a vekony noket preferalja, ezert engem ( atlagos) kikosaraz. Szep dolog h belso ertekek, de soha nem jonnek ossze vkivel aki szimpatikus, de alacsonyabb tolem. Ez van, emeszd meg.
2020. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Ja, mert a férfiak nem ugyanezt csinálják...
2020. okt. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

2#. Nem értek egyet. Én az átlagos testalkatú nőket preferálom. Persze ez eltérhet, negatív vagy pozitív irányban, egy bizonyos határon belül. Tehát lehet a nő, enyhén molett, ha ez párosul a nőiességével, kedvességével.

Írtad itt a magasságot is. Azt hiszed én hülye vagyok, hogy tőlem magasabb nővel kezdenék? Nagyot tévedsz.


Magasságban a hozzám illőnek írtam, aki tőlem 5-7cm-el kisebb. De, ezek a nők is 20cm-el magasabb pasit akarnak.

2020. okt. 13. 00:32
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

És miért nem írtál olyan nőknek akik mondjuk 120 kilósak, vagy éppen 35 kilósak? Mert nem akarsz olyat. Mert jogod van válogatni, eldönteni hogy mi az ami számodra már nem fér bele.

Na hát az a helyzet hogy az általad megismerni kívánt nőknek ugyanígy joga van azt mondani hogy nekik nem fér bele ha csak 5-7 centivel magasabb náluk egy pasi.

Mi undorító ebben? Akkor az nem undorító hogy te is válogatsz mint mindenki más?

Mindig csak a nők a rosszak, legyen szó akármiről is? Amit szabad jupiternek azt nem szabad a kisökörnek?

2020. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%
Lehet enyhén molett, ha ellensúlyozza kedvességgel. Ez talán még undorítóbb, mert a magasság adott, ha nem tetszik, akkor egyszerűen nem jön össze vele. De ez, hogy "na jó, a molettnek is meleg a pinája, de akkor már nyalja ki a seggem, csak a jó nőnek nézem el, ha paraszt".
2020. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

5#. Én csak a realitást írom és ami a józan ész határán belül van.


Tehát, hogy a példánál maradjak. Már engedtessék meg, de egy 163cm-es nőnek, miért nem jó egy 170cm-es pasi? Miért csak 185cm-es a jó? Ez a női értékrend, ez a női logika. A felszínesség, a külsőség alapján a döntések netovábbja. Ezért van ez a sok válás!


A súlyt is felhoztad, de megint irreálisan.


Nekem mondjuk egy 70kg-os nő megfelelne, de ha 85kg vagy 65kg az is jó. Úgyis ha személyesen szimpi, akkor számomra ez a döntő.

2020. okt. 13. 00:50
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Fogalmad sincs hogy miért van a sok válás, de abszolút nevetséges hogy azt hiszed, a külsőségek miatt.
2020. okt. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%
Ja, mert a magas pasik gonoszak! :D Én szakemberhez fordulnék a helyedben.
2020. okt. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%

Általában pont a kis seggdugaszok szoktak idegbetegek lenni mert kisebbségi komplexusuk van. Pont mint a csivaváknak.

És ezt itt és most tökéletesen példázod is.

2020. okt. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!