Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért néznek levegőnek a...

Miért néznek levegőnek a csoporttársak?

Figyelt kérdés
Elsős vagyok egyetemen eleinte nem voltam kezdeményező azonban a héten rájöttem hogy ez így nem jó nekem. Ma köszöntem nekik azonban észre sem vettek. Mit kéne csinálnom?

2020. okt. 15. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Velem is ezt csinálták a nagyképű, sznob csopottársaim anno, ELTE jogon. Aki introvertáltabb, az eléggé megszenvedi az egyetemi éveket. Nekem szerencsére volt pár normális csoporttársam is, akikkel aránylag jól ki lehetett jönni, de sajnos mi voltunk kisebbségben. Mondjuk nekem alapból csapnivaló volt a csoportom, de láttam, hogy más csoportokban meg szimpatikus a társaság, irigyeltem is őket.

Továbbra is köszönj nekik szerintem, próbálj beilleszkedni, beszélgetni velük. De ha pár hónap múlva is úgy érzed, hogy nem akarnak tudomást venni rólad, akkor ne erőltesd, nem ér annyit.

2020. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Kulcsszó: csoport. Nem véletlen az elnevezés. Szerintem tanulj tisztességgel, köszönj mindenkinek következetesen érdemei szerint, aztán ahogy múlik az idő, elő fognak szép sorban kerülni az igények arra, hogy szeretnének veled egyesek EGYÜTTMŰKÖDNI a nagy, közös egyéni célok elérésében. Ekkor fog a te időd eljönni, - minden érintett annyi segítségre számíthat, amennyit kaptál a leketyegett évek alatt.
2020. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

én kerestem munkát egyetemezés helyett, valami rejtélyes módon amint kiléptem az egyetem falai közül, az emberek észrevették a létezésemet, köszöntek, beszélgetnek...

törődj bele, a kis egyetemisták nem köszönnek, és levegőnek néznek, mert mégis mit fog anyuci otthon szólni, ha véletlenül valami kevésbé pedigrés elsőgenerációs értelmiségi kölyök köszönését viszonozták?

2020. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom azért van ez mert nem voltál kezdeményező és azért próbálj köszöni továbbra is beszélgetést kezdeményezni hátha jobb lesz


Üdv szintén elsős DE-BTK hallgató

2020. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor még próbálkozom hátha...
2020. okt. 21. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!