Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem írnak vissza a lányok?

Miért nem írnak vissza a lányok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokszor volt már ez a kérdés, de már nem bírom tovább. Azt még elfogadom ha egy ismeretlen lányra írok, akkor nem ír vissza, mert ő sem ismer engem. De az hogy egy régi lány ismerősre írtam, full normálisan, utalva rá hogy már ismerjük egymást és nem ír vissza, az már egy kicsit sok. Nem elég hogy nem ír vissza, de olyan szinten ignorál, hogy arra se méltat hogy megnézze.

Még az is jobb lenne, ha visszaírna hogy nem akar velem beszélni, ez legalább egyenes lenne.

Nem tudom kiknek képzelik ezek magukat.

Bocs mindenkitől, de ez már nagyon kikezdte az idegeimet. 23/F


2020. okt. 15. 22:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha nem,akkor nem.Írjál mindíg más nőnek és az egyik majd válaszol.
2020. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Valami gixer lehet veled ami miatt rosszul váltál el másoktól, vagy pont az hogy kb hozzá se szóltál senkihez max egy osztályba jártatok és -hello -hello volt a párbeszéd.


Akkor mire számítasz ?


Felesleges volt kiírni ezt a kérdést.

2020. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!