Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi idő volt a legtöbb,...

Mennyi idő volt a legtöbb, amit egyedül, párkapcsolat nélkül töltöttel, és mennyi idő volt a legtöbb szex nélkül?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve nincs senkim, azóta nem is voltam mással.

Ez mind lelkileg mind testileg rossz hatással van rám, és kezdek magamba fordulni.

A szex annyira nem is hiányzik, hisz ha akarnék tudnék rá partnert keríteni.

Inkább az összebujas és az hiányzik, hogy nap végén elmondhassam valakinek mennyire szeretem és elmondani milyen volt az én és az ő napja..

Nektek ez mennyire volt rossz, megterhelő vagy esetleg figyelem elterelő minden más dologrol?



2020. okt. 16. 17:12
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
65%
Én lassan több mint 3 éve vagyok egyedül, megszoktam, de néha vannak érzékenyebb időszakok amikor jobban megvisel, pl most is :/
2020. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
26%
Ne csüggedjetek, úgyis rátok írt már vagy rátok fog írni Soft Moan úriember Kalocsáról, hogy korod? Nemed? Igazi úriember.
2020. okt. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Írjon, választ úgy sem kap.
2020. okt. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Engem ez most nagyon durván megvisel :/

Nincs aki mellettem állna, egy nehéz nap után, vagy csak úgy átlagosan..

Egyre inkább hiányzik az akivel legutóbb voltam, de ő már elfelejtett engem teljes mértékben.

2020. okt. 21. 17:36
 25/26 anonim ***** válasza:

20 éve nincs senkim


20F

2020. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

17 év kapcsolat nélkül.

18 év szex nélkül.

Ha azóta kérdezed mióta az első kapcsolatom/első szex volt, akkor félév szex nélkül, és szintén félév kapcsolat nélkül.

Ez így leírva tudom durva, de ez összesen a második kapcsolatom, és az előzővel nagyon sokat kínlódtam, és örültem, hogy megszabadultam tőle (viszonylag sokáig együtt voltunk), így megtehettem azt, hogy csupán félévet legyek egyedül, mert már semmilyenféle érzés nem kötött az exemhez, és fordítva sem.

2020. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!