Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szólítsak meg egy...

Hogyan szólítsak meg egy lányt,ha mindig egy fiúval látom?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel többször ugyanazon a buszon utazunk reggel.Viszont mindig van vele egy fiú,aki szerintem nem a barátja csak a munkatársa.Ma észrevette a lány hogy őt nézem,de nem szólt semmit.Nem volt nehéz észrevennie,mert ott álltak tőlem két méterre.Nekem le kellett szállnom 5 perc után,de addig csak a lányt néztem,még úgyis hogy ott volt vele egy fiú.Legközelebb vagy meg kéne őt szólítani vagy pedig nem kéne néznem a lányt,de azt úgyse fogom kibírni.De hogyan szólítsam le,ha mindig azzal a fiúval van?

2020. okt. 21. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A lány beszélget azzal a fiúval?
2020. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 igen beszélget és jól el is vannak,de nem szerelmespàr ebben biztos vagyok.Munkatársak,akiknek haveri a kapcsolatuk.Mindezt úgy állapítom meg,hogy egyikőjüket sem ismerem.
2020. okt. 21. 15:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne a lányt szólítsd meg, hanem mindkettőjüket. Mondjuk "sziasztok, már régen észrevettem, hogy gyakran utazunk együtt ezen a buszon, szeretnék bemutatkozni ezért, Béla vagyok". Ha nem teljesen elutasítóak, akkor innentől kezdve lehet beszélgetni velük, de első körben ne azt kérdezd, hogy ők szerelmespár-e.


Aztán utána már csak türelemre van szükséged, várni az alkalomra, hogy elhívd egy kávéra vagy akármi. Arra ügyelj, hogy csak akkor hívd randira, ha a fiú nincs ott. (Meg persze csak akkor, ha már tudod, hogy tényleg nem a barátja.)

2020. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Áhh,bocs,de én nem próbálkoznék nagyon vele.

Nagyon illetlen dolog beszélgetés közben,ráadásul idegen emberhez oda lépni és flörtölni vele.

2020. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 mindig ott van a fiú,egy helyen dolgozhatnak,együtt mennek reggelente.De nem szerelmesek.Amúgy lehet mondta a srácnak miután leszálltam,hogy én 5 percen keresztül le se vettem róla a szemem.
2020. okt. 21. 15:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. De ha mindkettővel sikerül beszélgetést kezdeményezned, akkor esetleg kiderül olyan pont, ahol van az érdeklődésetekben egyezés. Vagy olyasmi. Mondjuk elmeséli, hogy hétvégén ejtőernyőzni volt. Te meg rávágod, hogy az téged is érdekelne, tud-e róla mesélni, vagy esetleg el tudja küldeni neked az egyesület honlapját. Ha meg elküldi neked, akkor rögtön megvan az elérhetősége.


De ez tényleg türelemjáték lesz, lehet hogy hetekbe telik.

2020. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 igen csak a lány már észrevette hogy tetszik.Egyből tudni fogja,hogy miért megyek oda hozzájuk.Aztán miután leszálltam,mondja majd a srácnak hogy én vagyok az aki folyton őt bámulja.
2020. okt. 21. 15:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Ennek is van előnye: ha nem akar tőled semmit, akkor már az elején leállít. Ha meg belemegy a játékba úgy, hogy tudja, mire megy az egész, akkor az téged is magabiztosabbá tesz.


Sok lánynak nem az kell, hogy rögtön a tárgyra térj, hanem hogy tényleg udvarolj, a szó modernizált értelmében.

2020. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak tudnám hogy hívják rákeresnék facebookon
2020. okt. 21. 16:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj, kerdezo, annyira szoritok. No vagyok. Lanykent annyiszor volt, hogy fiu osztalytarssal logtam, es eletem szerelmei kerulgettek, csak mert ok nem tudtak, hogy nem veszem pasiszamba az illetot.

Mondanam a cedulara irt netes elerhetoseget, csak tudom, hanyszor van, hogy az ember nem mer megsem irni. De vegszukseg eseten megis egy nevjegy nagysagu elerhetoseget adnek a kezebe, miutan csak annyit mondanek hatarozottan, szia.

2020. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!