Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfi unalmas,fárasztó,...

Ha egy férfi unalmas,fárasztó,nincs humora,nem vicces,nem okos,nem is néz ki jól inkább átlagos,attól még összejöhet vele egy nő?

Figyelt kérdés
Nekem mondta már nő,hogy nagyon fárasztó vagyok.De ez nagy probléma?Van olyan nagy,hogy egyedül maradjak?Hogy egy nőnek se kelljek?

2020. okt. 21. 16:57
A kérdező szavazást indított:
Attól még hogy valaki fàrasztó,lehet baràtnője.
Ha valaki unalmas,fàrasztó tegyen ellene,különben egyedül marad
31 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Persze, a nők rajonganak az ilyenekért. Eddig talán nem volt szerencséd, de ezután nem győzöd majd levakarni őket magadról. Ezt a választ vártad, ugye?
2020. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én ismerkedésnél megkérdezem a lányt,megiszik velem egy kàvét?Eljön velem sétàlni?Sok lányon,nőn látom,unják már ezeket a kérdéseket és rá is vágják hogy nem.
2020. okt. 21. 17:00
 3/27 A kérdező kommentje:
#1 az a baj velem én ismerkedésnél semmi szellemeset nem mondok,fölteszem a lánynak a szokàsos kérdéseket,aztàn mesélek magamról,ami szintén nem túl érdekes.
2020. okt. 21. 17:05
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Ugye azt tudod, hogy az emberek nem egyformák? A nők sem egyformák. Ami az egyiknek fárasztó, a másiknak az év poénja. Csak meg kell találni, aki hozzád illik.

Az soha nem lesz unalmas, hogy elhívsz valakit kávézni, sétálni.

2020. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#4 van olyan hogy beszélgetésnél elmondom neki hogy otthon kiégett a szobában az izzó,de nem kaptam a boltba 100 wattosat,csak 40-est,az mellett meg nem tudok jól olvasni,és látom rajta hogy ez mennyire érdekli őt:)
2020. okt. 21. 17:11
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Igen, összejöhet vele egy nő!

Egy unalmas, fárasztó, nincs humora, nem vicces, nem okos, nem is néz ki jól, egy inkább átlagos nő.

Nincs ezzel baj, rengeteg ilyen nő van, csak kategóriádon belül keresgélj, akkor nem ér csalódás!

2020. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Nézd azért ez tényleg nem túl izgalmas téma, hogy nem kaptál 100-as izzót.

Szerintem inkább próbálkozz film, sorozat, könyvélményröl beszélgetni.

2020. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Ha valakinek nincs humora, azt sem férfiban, sem nőben nem tudom tolerálni.

És nem is az a baj hogy nem humorizál, hanem hogy nem is érti a humort az az ember akinek nincs humora. Ha bedobok valami poént, vagy együtt nézünk egy műsort amiben viccelődnek, nem érti, és ez az amiért én kerülöm a humortalan embereket.

Plusz ha valamelyikünk elesik esetleg, azon is olyan jót lehet röhögni, de az ilyen ember azon sem tud, általában öniróniája sincs és megsértődik az egész világra ha elesik.

A humor és a nevetés az élet sója, nekem a lételemem, nem tudnék nélküle élni.

Az hogy unalmas, átlagos külsejű és nem okos, nem lenne gond, de a sótlan embereket kerülöm.

32N

2020. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Amikor elmondom nekik hogy szoktam főzni,felcsillan a szemük,megkérdezik milyen ételeket szoktam főzni,én meg elmondom az igazat,hogy többnyire tésztát,rizst,mert azok gyorsan megvannak.Ebből ők màr gondolják,hogy nem vagyok túl kreatív.
2020. okt. 21. 17:17
 10/27 A kérdező kommentje:
Amikor a hobbimról kérdeznek és elmondom,hogy szeretek biciklizni,kirándulni,azt sem tartják túl izgalmasnak.Hiszen azt a legtöbb ember csinálja,nincs benne semmi plàne.
2020. okt. 21. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!