Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik hosszú ideje párkapcsolat...

Akik hosszú ideje párkapcsolat nélkül élnek ti nem vagytok magányosak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 16:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Dehogynem.
2020. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell ahhoz párkapcsolat nélkül lenni, kapcsolatban is lehet magányosan élni.
2020. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Egymás után volt 3 nem jó párkapcsolatom, elegem van, mind a három közben úgy éreztem, kár volt belemenni, sokkal jobb lett volna egyedül maradni. Kettő gorombáskodott velem verbálisan, a harmadik meg le akart venni anyagilag. Nem kell.
2020. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

#2 💝

Emiatt vagyok inkább egyedül. Feleannyira sem kínlódok, mint attól, amikor magányos voltam valaki mellett.

Van különbség egyedüllét és magány közt. Ég és föld.


Egyébként de, van, hogy hiányzik egy jó beszélgetés. Egy társ, akivel tervezhetek, segít átgondolni helyzeteket. A testi kontaktus is, az intimitás is (nem csak a szex).

És nem tudok olyat, akivel szívesen kapcsolódnék ilyen szinten. Lehet, hogy "megszívtam" a nagy tudatossággal, és macskás vénasszony leszek, de számomra ez a kisebbik rossz, ha a romboló, méltatlan kapcsolat van a másik oldalon.

Kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatra nem mondanék nemet. De csak arra nem.

2020. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
2 -éve ment el az asszony vitte a gyerek is első év kemény volt padlón voltam de már most rendben vagyok de meg tanulttam Svábokkal többé szóba se állók .
2020. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Én megtaláltam az igazit, aki nagyon passzolt, szerettem. Aztán egyszer dobott egy mondat miatt, hogy jónak látom a kapcsolatot (amikor ő nem), ezért szerinte nem illünk össze. Így inkább egyedül, mégegy ekkora elmondhatatlan nagy csalódás nem hiányzik... :(
2020. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Én most egy olyan párkapcsolatban vagyok, aminél az egyedül élés sem lehetne magányosabb. El is fogok válni, ennél rosszabb nincs.
2020. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2020. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Girlll3 ***** válasza:
100%
De, nagyon is
2020. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én párkapcsolatban vagyok magányos.
2020. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!