Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért nehéz találni egy...

Azért nehéz találni egy férfinak nőt,amiért munkahelyet?A munkahelyek telítve vannak,a nők meg foglaltak?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez csak az én véleményem de a legtöbb nő csinos.És aki csinos,az foglalt is.Én az elmúlt 10 évben sok nőt megismertem.90%-uk jól nézett ki és a 89%-nak volt párkapcsolata.Vagy élettárs,vagy férj,vagy barát,vagy szerető,De volt.Állítólag nőből több van Magyarországon mint férfiból,hogy hogy csinálják hogy találnak maguknak férfit,hogy honnan szedik őket össze nem tudom.Én komolyan férfiból nagyon sok egyedülállót ismerek,nőből meg nagyon keveset.A férfi nem talál a sok nőből magának párt,a nő meg a kevésből is talál magának.Sőt,Még válogatni is tudnak,pedig nem nagy a választék.Én azt hiszem lenne mit tanulnom a nőktől.

2020. okt. 29. 04:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nekem ez amúgy nem akar összeállni.Sok a csinos nő,kevés a jóképű férfi,a jómódú még kevesebb,a csinos nők válogatnak,jóképű,jómódú férfit szeretnének és mégsincsenek egyedül.A férfinak nem fontos hogy a nő szép legyen és pénzes legyen és mégis ő van egyedül nem a nő.
2020. okt. 29. 04:54
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A csinos jó nőknek ugyanolyanok az elvárásai,mint egy jó munkahelynek.N
2020. okt. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Hiába kérdezed meg századjára, nem fogsz új válaszokat kapni.
2020. okt. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne mit tanulnod, mert te nem válogathatsz.
2020. okt. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De pont hogy a férfiak kellene hogy elkényeztetve legyenek.Minden ujjukra akadnia kéne egy nőnek.
2020. okt. 29. 07:06
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
#5: aztán mégis milyen alapon?
2020. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

A nők száma olyan, mint a fizetéseké. Ott is sokkal több van a statisztikában, mint ami az átlagember valódi bére.

A nőknél a fiatalabb korosztályban kevesebb van, mint férfiből. A sok idős néni viszi fel az átlagot.

2020. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Mi ez a hülyeség? Áruld már el miért hiszed ezt a badarságot.
2020. okt. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
Hát kérdező, ha lány lennék, sikítva menekülnék a hozzád hasonló degeneráltak elől.
2020. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A nők 90%-a jól néz ki? 😄😄 te hol élsz? Oda kell, hogy költözzek 😄

Szerintem kb. 30% az arány a nőknél és a férfiaknál is.

Egyébként nőt nem nehéz összeszedni, olyan nőt, aki jól néz ki, és normális is, na az már kihívás.

Ugyanígy a munkahelynél is - "valamit" könnyű találni, jó munkahelyet viszont nehéz.

2020. okt. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!