Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy telnek a mindennapjaitok?...

Hogy telnek a mindennapjaitok? Mi az, amivel nem békéltetek meg a mai napig? Mi az, amit kifogásoltok a nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az embernek végeznie kell a munkáját és csak benne vannak az élettörténései. Amikor eszébe jut a NŐ, aki az igényei nagyságához mérten választ társat, akkor ismét feldolgozza a körülményeket. El kell fogadni, hogy ez egy más világ, mint a régi. Itt minden az érdekekről szól. Az embernek ki kell tudnia kapcsolódni és elhatárolódni a gondoktól.
2020. okt. 30. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez 3 kérdés egyszerre.Törvénytelen.
2020. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Most mit akarsz? Szidjuk a nőket?
2020. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a kérdésed, nekem nagyon jól telnek a napjaim. Dolgozgatok, szeretem a munkámat, normálisan fizetik. A nőkkel semmi bajom, színes egyéniség mindegyik, pont,mint a férfiak. Jó, néha picit túl sokat jár a szánk a pasikhoz képest, hiszen szeretünk beszélni. Igen, én is nő vagyok.
2020. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
mótvá. már keseregtél erről korábban. látom azóta se sikerült beismerni hogy a gond az ön készülékében van
2020. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"korábban" - 4 éve írogatja ki ide a bombanős kérdéseket a nőkről, akik a pénz alapján választanak, italmeghívásban mérik a szintet, haszonelvűek, bezzeg a kommunizmusban nem így volt, meg kollektívan meg kellene őket büntetni. 2-3 kérdés után tiltani szokták őt, majd eltűnik pár hétre és utána megint kezdi. Ez már a sokadik tucat ilyen visszatérése 2016 óta.
2020. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öhm. Unalmasan telnek a mindennapjaim, nincs munkám, ezért tanulok, de tanulàsból még senki nem élt meg, szóval jelenleg ez van, meg azt hogy melót keresek.

Nem békéltem meg azzal, hogy még mindig nincs meg a jogsim, pedig rohadt régen csinálom, hogy egész eddigi életemben soha nem volt még elég pénzem, és nincs munkám.

A nőket meg nem fogom szidni, mert én is nő vagyok.

2020. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!