Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem azt hogy egész...

Miért érzem azt hogy egész életembe magányos leszek és soha nem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Transznemű meleg fiú vagyok. Azaz lánynak születtem ne eléggé fiúnak érzem magam így arra törekszek hogy fiúnak nézzek ki illetve ha elmúlok 18 szeretném elkezdeni a hormonszedést is.

Emellett ott van hogy a pasik jönnek be és nem tudom hogy van e egyáltalán olyan pasi aki szeretne velem párkapcsolatot. Úgy érzem hogy egyedül fogok meghalni és soha nem lesz senki aki szeressen. Ehez hozzáadódik hogy elég őrült emberke vagyok és mindig valami újjat szeretnék kipróbálni



2020. okt. 31. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
*újat, nem újjat
2020. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

#1 köszönjük, nagyon hasznos mozdony vagy 🤡


Kérdező, szerintem a mai világban már sokkal jobb dolga van egy transznemű meleg fiúnak, mint mondjuk 200 évvel ezelőtt. Rengeteg hozzád hasonló ember van, szóval ne búsulj. Előbb-utóbb úgyis találni fogsz valakit, aki szeret. :)

2020. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Maradj lany kerlek es ugy szeress minket :)
2020. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 tudom csak igaz hogy fiatal vagyok de már vágyom a szerelemre és hogy valakinek őszintén ki tudjam mondani hogy szeretlek. Meg azt meg tök szar látni hogy kb 6-7-8. Oszályba már kb mindenkinek volt már csaj vagy pasija én meg itt vagyok 16-17 évesen és még senkim nem volt és egy idejig valószínüleg nem is lesz
2020. okt. 31. 15:08
 5/10 A kérdező kommentje:
*ideig
2020. okt. 31. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a jelenlegi helyzetedre akarod kivetíteni a jövőképedet. Nyilván csak a jelenlegi éneddel tudsz a jövőbe "látni", de ne felejtsd el, hogy az a személy, aki 2-3+ év múlva teleszel, azt hozzá se lehet majd hasonlítani a mai énedhez. Az az éned már határozottabb, okosabb lesz. Úgyhogy amiatt ne keseregj, hogy SOHA nem lesz senkid.
2020. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindjárt jönnek az egyetemi évek, onnantól minden sokkal könnyebb lesz. Több olyan ember vesz körül, akiknek természetes, hogy ezt elfogadják, azokat az egybites sudribunkókat meg jóval könnyebb elkerülni, akiknek ezzel problémája van. Bírd ki addig.
2020. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nem vagyok férfi és nem is a te korosztályod vagyok, de létezik már magyar LMBT+ társkereső, ott próbálkozhatsz esetleg. Beloud a neve.
2020. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

Most le fognak pontozni, de nem biztos, hogy transznemű vagy.

Ritka a transzneműség, és mégritkább a meleg transzneműség, ráadásul rád jellemző, hogy gyakran fogsz új dolgokba.

Szerintem nem ártana végiggondolnod, hogy miért akarsz nemet váltani.

Ha bebizonyosodik, hogy valóban rossz nembe születtél, akkor nem érdemes aggódnod a párkeresésen: biztosan találsz majd egy biszex/meleg férfit aki elfogad (írnám, hogy pánszexualis, de a magyar férfiak ritkan jellemzik így magukat), viszont nagyon megbánod a tesztoszteron szedést, ha meggondolod magad, a mostani hangodat sose kapod majd vissza ha nem állsz le időben.

Általában bátorítom a transzneműeket a műtét felé, de nálad több fronton is rezeeg a léc.

2020. nov. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 17 évesen volt először párkapcsolatom, azóta most vagyok a másodikban. Meg lehet találni így is azt, aki azért szeret aki vagy.


Egy transz, meleg férfi

2020. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!