Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnék boldog?...

Hogyan lehetnék boldog? Hogyan változtathatnák?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok es már nagyon régóta kénytelen vagyok boldog lenni. Bocsi ha kicsit zavarosan írok.

Ugy gondolom még alsoba kialakulhatott nálam egy probléma, amikor az osztálytarsaim rendszeres megalaztak, pletykáltak rólam, sőt, hajtépés, pofon is volt többször is. Én akkor azt hiszem összetörtem. Előtte egy mosolygós rengeteget beszélő energiabomba voltam, " a tökéletes kislány." De ahogy szekáltak es szekáltak egyre komorabb lettem folyton sirtam nem akartam iskolaba menni.Át kerültem 5.ben a másik osztalyba ahol voltak a népszerű lányok. Ott se illettem be a képbe ráadásul azóta nem tudtam vicceleődni egyszerűen örülök ha kitudok társaságban nyögni egy két mondatot. Megutáltam az embereket. Utálok tarsasagba járni. Utálok mindent, magamat főként. Egyszerűen ezen nem tudok változtatni. A gimibe valamivel jobb a helyzet, csan szimplan nem foglalkoznak velem, sőt neg egy lány is van akivel jóba vagyok.Viszont foytob szenvedek egész nap csak az jar a fejembe: -biztos rajtam röhögtek

-rólam pletykálnak

-hogy lehetnek ilyen szépek

-bezzeg ők ismernek egy csomo mindenki külsőst, mennyi barátuk lehet én meg nem ismerek semmit.

Fogalmam simcs hogyan változtathatnék időzített bomba vagyok anyaékkal vitázunk egy kicsit felmegyek zokogok vagy akar egy random videotol amin egy magabiztks lany van síró sikító rohamot kapok.



2020. nov. 2. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
16 évesen lehet, hogy ez még kemény dió, de lassan majd fel kell ismerned, hogy a világ nem így működik. Senki se boldog, nem létezik általános boldogság, és aki azt hajszolja, az csak még boldogtalanabb lesz. Boldogság maximum 1-1 pillanatra létezik, adott eseményhez, érzéshez köthetően, aztán elillan.
2020. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is megfogadnám az első tanácsait. ha nem tudod meggyőzni magad arról, hogy sok apró pillanatot kell értékelni, akkor viszont már túl mélyen vagy és nem fog rajta senki sem segíteni, csak szakember.


ez sajnos komoly, van ilyen ismerősöm...

2020. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy az anyukáddal mint nő a nővel miért nem tud a gyermekével beszegetni.

Nem latja hogy baj van?

Nem a te hibád, hanem a felnőtteké....

Kezdeményezni nem szegyen.

Dobd föl magad az új dolgoknak mindig örül a szív.

2020. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!