Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy vállás alatt...

Normális, hogy vállás alatt ami 3 honapja tart egyaltalan nem kivanom, hogy mas novel legyek?

Figyelt kérdés
Sima kotetlen szexre sem. Egyaltalan nem vonz semilyen kapcsolatteremtes lehetosege. Normalis valaszokat kernek olyanoktol akik atmentek valason vagy szakemberek.

2020. nov. 9. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok szakember.De szerintem normális ilyenkor.A lelki dolgok kihatnak sokmindenre.
2020. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális, biztos helyre fog ez állni később. De nincs konkrét tapasztalatom.
2020. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Bocsánat a hasonlatért, de egy totálkáros autóból kikászálódva sem az autószalonba szoktak egyből menni a sérültek.
2020. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Vàllàs.


Gondolom nem ér annyit a masik hogy nyugodtan hancurozz akkor is ha ràmegy a családod.

2020. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: Nem en “hancuroztam” hazassagban massal. A csalad a legfontosabb. Most viszont ez van, ebbol kellene tovabblepnem ugy, hogy ne valjek remete belolem.
2020. nov. 9. 18:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Azert is fontos lenne megoldanom mert amugy eleg aktiv a libidom normalisan, napi szinten kell a szex. Jelen allapotban viszont ertheto, hogy ez is megszunt ami tovabbi frusztraciot ad.
2020. nov. 9. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Normalis, ha ilyenkor semmi nem jo. Akkor is, ha nem teged raktak ki. Akkor is, ha reg rossz volt.
2020. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor miert màn nökön agyalsz ha a csalad a legfontosabb
2020. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak LEGALÁBB EGY GYERMEKETEK SZÜLETETT, akkor tényleg normális - meg amúgy is GYÁSZOLOD az elmúlt időszakot.


Mindkét részről a szülők hogyan viszonyultak ehhez a házassághoz? Mennyire voltak részesei kettőtök életének? Egyéb rokoni kapcsolatok?


Született legalább egy gyermek - vagy több?! Mennyi idősek vagytok, milyen végzettséggel/munkakörrel? (Mármint a kereseti lehetőségek/különbségek vagy akár a "társadalmi státusz" - sok minden összefügg sok mindennel...)

2020. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!